bugün

olabilir. binbinle gezmeyi özledim daha şimdiden.
tatili özlemiş yazar söylemi.
Yazdım ama gelmiyor ne yapabilirim ki.
https://www.youtube.com/watch?v=FN_mW_wUKJo
sonbahara girdiğimiz şu günlerde içimden geçen söz. yeter artık ya bunaldık valla yaz gelsin açık ve net.
Bir istek.
Koyu renk giymekten kalın giyinmekten yıldım anasını satayım.

Bu arada günaydın.
Bu ne bea..Kat kat giyiniyoruz
Ayır ür bir ruhun var te böle mapusta gibi hissederim kendimi.
Geçen yaz canından bezmiş biri olarak geçen yıl gibi gelecekse hiiiiiiç gelmesin dedirten cehennem mevsimi.
Çok şükür bu yaz muazzam kliması olan ve güzel bir şirketin ofisinde çalışıyorum. Akşam olunca da eve servisle gittiğimden Maşallah şirket sprinter hariç servis istememiş. Ah bir de oruçlu olmasam tadından yenmeyecek. Aksi halde bu yaz da ana avrat küfür edip güneşe ateş ederdim.
Sırf okulların kapanması için istiyorum yazın gelmesini .
Yaz gelince de, (bkz: kış gelsin artık).
Şu son günler en çok ettiğim dua. Yaz gelse de denize gitsek güneşlensek. Yeter bıktık soğuktan.
kasım ayından itibaren sürekli söylediğim cümle.
lahana gibi giyinmek, akan burun, mevsimsel hastalığa yakalanmış bir beden, ülkenin çoğu gelişmemiş yerinde en ufak bir yağmurdan sonra sokakları işgal eden çamur akla gelince fazlasıyla istenilen olgu.
Yaz isteğidir..

Yazıyorum iki torba çimento..
ufak bir istek. evet.
Bir dilektir. O güneşin içimizi ısıttığı günleri özledim.
bir istektir.
kıştan sebep olsa gerek melankoliye bağladım. kış bitmeden ben biteceğim yoksa.
uyku düzeninin normal hale dönmesini isteyen tiplemedir. sinekler dışında kusursuz bir süreçtir.
her gün söylediğim cümle.
Haklı bir haykırış.
Özledik gelsin artık evet.
cidden zamanı gelmiştir artık. şöyle balkonda rakını içeceksin. çesmeye gidip beach clublarda takılacaksın. şort terlik giyip gezeceksin. arabanın üstünü açıp gezmeyi çok özledim be sözlük şu yaz gelse iyi olacak.
daha dün kar yağıyordu özledik artık denize baka baka ılık meltem rüzgarında saçlarımızın dalgalanmasını.