1. ?.
  şöyle havalar ısınınca yani nisanın sonları ve mayısın başlarından itibaren herkeste meydana gelen havalara ve triplere girme olayıdır.

  kışın yağan yağmurdan ve esen rüzgardan ıslanmış sıçana dönen ve hemen kuruyabilmek için kapalı bir ortama girmeye çalışan ezikler, yaz gelince iyice coşuyolar.

  ya hakkaten şaka bi yana yaz gelince millete bir haller oluyor. böyle herkeste güneş gözlükleri, kasılarak yürümeler, güzel giyinmeye çalışmalar, gole giden kontratak futbolcusu gibi yaylanarak yürümeeler filan. herkes böyle ayrı bir hava. başkan kennedy'nin koruması olmuş sanki herkes.

  ne oluyoruz he ne oluyoruz ? kimsiniz lan siz ? biraz götünüz güneş gördü diye ne hemen triplere giriyosunuz ? sonbahar ve kış mevsimindeki o ezik ve karamsar formatınızı asla unutmayın lan.
  10 -4 ... ataturkun mendili
 2. 1.
  özellikle plaj sezonu da açılınca daha bir çok şahit olduğum gerçek. kasıntı hareketler, şımarmış yağlı ciltler, nazlı joleli veya fönlü saçlar, starbucks önlerinde cıvıldamalar filan.

  noluyoruz he noluyoruz ? kışın nerdeydiniz la siz ?
  2 ... ataturkun mendili
 3. 2.
  artık bıktıran gelenektir.
  1 ... ataturkun mendili
 4. 3.
  genleşmedir o.
  5 ... belkigeliryarin
 5. 4.
  ay biz her gece barlardayız, her gece içki içiyoruz denilerek facebooklara atılan fotoğraflar bunun kanıtıdır.
  bende ananın amına kezzap atıyorum yeter amına kodugum salakları bıktım sizden keşke savaş çıksada hepiniz ölseniz.
  1 ... peyniraltisuyu
 6. 5.
  sıcak memleketlerde sahilde şezlonglarda başlayan, gece klüplerinde devam eden, yatakta sona eren olaylar bütünün ilk adımı.
  ... cok enteresan