bugün

muhtemel çoğu insanda görülebilen olaydır.yaz döneminin gelmesiyle beraber sanki insan derin bir uykudan uyanmıstır.cinsel istekte bir hayli artmaya başlar.
sıcaktan kukusu pipisi bir taraflarına yapışmış insanlar için geçerli değildir pek. kışın yeterince ısınıp, yaz aylarını denizlerde cartta curtta geçirmek çok daha faydalı olacaktır. bak mesela, kapri terlik ikilisiyle sokaklarda fink atmanın tadını çıkarasım var. körfez'e gidip öylece denizi izleyesim, sahilde gezinesim var. ha veren olursa tabi de, ne bileyim; yazın arayışa girmek çok bence saçma lan.
yaz gelince cinsel istek artar, evet ama insanda o sıcakta seks yapacak şevk kalmaz, bir üşengeçlik kaplar bünyeyi.
seks isteği yazın artsa bile kış aylarında yapılan seks oranında fazla değildir yazın yapılan seks . zira ; kışın havaların soğuk olmasından dolayı dışarda pek bir aktivite olmadığından evde en basit ifadeyle can sıkıntısından seks yapılır. libidosu tavan yapmış kişiler için pek tabi yaz kış farketmez.
güneş ışığının erkekler için doğal afrodizyaklar arasında olmasından kaynaklanan durumdur.
yaz gelince "ana haberi bültenlerinin" göt göbek mevsimi de açılır. her gün haberlerde bile gören adam ne yapsın? libidosu tabiki tavan yapacak.

ben ana haber bültenlerinin esasında mayıs ayı ile eylül ayları arasında prezervatif firmalarıyla anlaşma yaptıklarını düşünüyorum. 4 ay süre ile okey mesela show tv ana haber bülteninin sponsoru oluyor olabilir.
(bkz: yaz gelince oter turnam)
yükselen sıcaklık değerleri nedeniyle,arızaya uğrayan kan dolaşımı nedeniyle, kanın, pipiye birikmesinden hasıl olan halet-i ruhiyedir.
kış uykusundan uyanan ayı ilk önce yemeğe sonra dişiye saldırır.
lisede ki ingilizce öğretmenimin dediği gibi : " nisan mayıs ayları, gevşer gönül yayları."
Yarabbi m ne de güzel söz. harbi baktımda sokaklara öyle be.
yaz aylarında yurdum dişilerinin açılıp saçılmasından mütevellit gerçekleşen olay.

(bkz: gören gözün hakkı vardır)
yaz gelince cinsel isteğin artması olayıdır. gerçektir de. kışın on kızdan üçü göze hoş geliyorsa, yazın bu sayı sekize, dokuza çıkar. pırıl pırıl bir yaz gecesinde, ılık ılık esen rüzgar da bunlara eklendi mi, sabahlar olmasın !
(bkz: nisan mayıs ayları gevşer gönül yayları)
yaz gelince elektrik tellerinin sarkması olayına benzer. elektrik tellerinin art niyeti yoktur, yazın sarkar. abazanların art niyeti vardır, yazın ota boka, uçan kuşa sarkar. yaz gelince cinsel isteğin artması şortlarında oluşan çadırdan anlaşılır.
(bkz: yaz gelince öter turnam)
vücut hatlarının açılmasıyla doğru orantılıdır.
yaz aşkının başlamasına sebebiyet verir.
alakalı olarak bakanzi; (#272553)
baharın belirmesiyle baş veren hadisedir.

kazaklar yerini ince badilere bırakır, yapraklar dallarında yeniden can bulur. sonra her nasıl oluyorsa çiçeğin birinden havalanan kelebek oral yolla midenize inmiş gibidir. yutulmuş kelebek hissiyle coşar insan, dağ bayır koşası gelir. e haliyle hormonlarda bu uyanışa baş kaldıramaz. her beyaz badide meme ucu arar er kişi. hatunsa ince pantolon altındaki iki sucuk bir yumurta yı dikizler farkında olmadan. *
malum kızların yeni "moda" itemlerinden****** kaynaklanan durumdur. sonra efenim suç oranlarında yükselmeler yaşanıyor. sadece taciz,tecavüz değil ki. sırf maddiyata dayandığı için, hırsızlık, gasp, adam yaralamalara da yol açıyor. üstüne sırf bu hafifmeşrep kadınların taşıt sevdasına her yaz onlarca trafik kazası ve ekseninde ülke bütçesine darbe. bunların hepsi 3-5 erkek yazsın da egom tatmin olsun kafasındaki basit aşağılık yanlış batılılaşma sevdalısı sekülerler yüzünden.
Delikanlı çözümü sunuyorum hemen markete koşuyorsun yanlız önce anneden izin al kadıncağız endişelenmesin seni kayboldu inşaata çektiler şeker verdiler sanmasın hemen koşuyorsun markete meybuz alıyorsun doğru eve gidiyor banyoya giriyorsun meybuzu açıyor veeee götüne sokuyorsun böylece hem isteğini yatıştırmış hemde yaza serin girmiş oluyorsun. Hadi bakalım geçmiş olsun.
buz gibi karpuz yeme isteğinin yanında esamesi okunmayacak istek.
Edep diye bir şey var ben asla öyle gezmem. hatta kazak giyerim evet.
Ben o isteği karşı cinsin teşhirci mensuplarına denk düşünce çabuk unutuyorum, sağolsunlar hiç sektirmiyorlar.
insanın kanının kaynamasıyla meydana gelen istektir.
Insanın elinde olmayan artisstir.
güncel Önemli Başlıklar