bugün

üstüste sağlam müzik gruplarını konuk ederek beni şaşırtan program.
Bu akşam Demet Şener, Melis Birkan ve Atil Kutoglu'nun konuk olacağı program. Sanırım yarın akşam da Bendeniz ile sezon finali yapacaklarmış.
sürekli konuk olarak göksel ve erol evgini gördüğüm program...

kaç kez yayınladın lan aynı programı ntv?
Yekta Kopan sayesinde konuklara rezil olmadan devam edebilen NTV programıdır.
SıRF yekta kopanın sesi için izlenicek program.
yeşim salkım a bile yalakalık yaptığını gördüğüm bu günkü bölümünde de aynı şeyi görünce sunucu iki kişiden iğrendiğim bölüm olmuştur. yanlış parçayı playback koyup toplu göt oldular.
burcu esmersoyla yekta kopan'ın devamlı birbirlerine laf sokmaları ve canlı yayında birbirlerinin lafını kesip bozulmalarıyla dolu olan program.
yekta kopan ve burcu esmersoy un her konuğa aşırı derecede yalakalık yaptığı program.
Beni ketenpereye uğratmış şov programıdır. Zira internetteki ilk tanıtımlarında bir yaz gecesi şovu olan ismi daha ilk programda yaz gecesi şovu haline getirilmiş ve açtığım başlığı gümbürtüye götürmüştür. işbu gübürtüye götürülme sırasında kafa izninde olmam sebebiyle duruma müdahele etmem bu güne kadar sarkmıştır. Buradan tanıtığı programın ismini değiştirmekte hiçbir sakınca görmeyen ntv yetkililerinin gözlerinden* öpüyorum.
yekta kopan ve burcu esmersoy un şu andaki konukları bir beyni beraber kullanan öykü berk kardeşler. yekta kopan cidden kopmakta. daha önceden bu konularda tecrübeli olduğumuz için kendisinin alkollü olduğunu söyleyebiliriz. yekta kopan hastasıymış bizim kardeşlerin. şaşırdım.
sırf burcu esmersoy için izlenesi program.
ntv gibi prensipleri olan bir kanalı kaybetmenin acısını yaşıyorum şu an.
ntv'de yayınlanan burcu esmersoy ve yekta kopan'ın sunduğu program. şu anki konuk tanyeli. yakında banu güven'le mirgün cabas'ın sunduğu dobra dobra tadında bir porgram beklemekteyiz ntv'den. çok uzak bir ihtimal olmasa gerek.
sırf burcu esmersoy için izlenesi program.
pogramdır.

bu gece, ilki, fadik sevin atasoy'un konukluğu ile gerçekleşti.

çok güzel olmadı ama ilk bölüm tabi. zamanla daha iyi olacaktır.

diğer seçenekler düşünüldüğünde, fazlasıyla izlenecek bir program.
Sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve yekta kopan'ın yapacağı sohbet eğlence programıdır.* Ntv'nin iki başarılı sunucusu yekta kopan ve burcu esmersoy'un bir araya gelmesine ve birbirlerine yakışmalarına rağmen olacaklardan korkuyorum. inşallah yanılırım.

--spoiler--
Her gece 23.00'te yayınlanacak Yaz Gecesi Şovu'nda Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan konuklarını ağırlayacak, orkestraları bu keyifli sohbete keyif katacak. işi olduğu için gelemeyen ünlü isimlere iki sunucu konuk olacak, konser veya gösteri alanında onlarla sohbet edecek.
--spoiler--
http://www.ntv.com.tr/id/24975393/page/2/
http://media3.ntvmsnbc.co...er/090612-ekran.widec.jpg