1. 1.
  Sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve yekta kopan'ın yapacağı sohbet eğlence programıdır.* Ntv'nin iki başarılı sunucusu yekta kopan ve burcu esmersoy'un bir araya gelmesine ve birbirlerine yakışmalarına rağmen olacaklardan korkuyorum. inşallah yanılırım.

  --spoiler--
  Her gece 23.00'te yayınlanacak Yaz Gecesi Şovu'nda Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan konuklarını ağırlayacak, orkestraları bu keyifli sohbete keyif katacak. işi olduğu için gelemeyen ünlü isimlere iki sunucu konuk olacak, konser veya gösteri alanında onlarla sohbet edecek.
  --spoiler--
  http://www.ntv.com.tr/id/24975393/page/2/
  http://media3.ntvmsnbc.co...er/090612-ekran.widec.jpg
  ... lesley mateas
 2. 2.
  pogramdır.

  bu gece, ilki, fadik sevin atasoy'un konukluğu ile gerçekleşti.

  çok güzel olmadı ama ilk bölüm tabi. zamanla daha iyi olacaktır.

  diğer seçenekler düşünüldüğünde, fazlasıyla izlenecek bir program.
  ... yasakani
 3. 3.
  sırf burcu esmersoy için izlenesi program.
  ... shilmyro
 4. 4.
  ntv'de yayınlanan burcu esmersoy ve yekta kopan'ın sunduğu program. şu anki konuk tanyeli. yakında banu güven'le mirgün cabas'ın sunduğu dobra dobra tadında bir porgram beklemekteyiz ntv'den. çok uzak bir ihtimal olmasa gerek.
  2 ... taharetmuslugu
 5. 5.
  ntv gibi prensipleri olan bir kanalı kaybetmenin acısını yaşıyorum şu an.
  ... nevarki
 6. 6.
  sırf burcu esmersoy için izlenesi program.
  1 ... shilmyro
 7. 7.
  yekta kopan ve burcu esmersoy un şu andaki konukları bir beyni beraber kullanan öykü berk kardeşler. yekta kopan cidden kopmakta. daha önceden bu konularda tecrübeli olduğumuz için kendisinin alkollü olduğunu söyleyebiliriz. yekta kopan hastasıymış bizim kardeşlerin. şaşırdım.
  ... komiser columbo
 8. 8.
  Beni ketenpereye uğratmış şov programıdır. Zira internetteki ilk tanıtımlarında bir yaz gecesi şovu olan ismi daha ilk programda yaz gecesi şovu haline getirilmiş ve açtığım başlığı gümbürtüye götürmüştür. işbu gübürtüye götürülme sırasında kafa izninde olmam sebebiyle duruma müdahele etmem bu güne kadar sarkmıştır. Buradan tanıtığı programın ismini değiştirmekte hiçbir sakınca görmeyen ntv yetkililerinin gözlerinden* öpüyorum.
  ... lesley mateas
 9. 9.
  Şimdi olmasa bile, birgün şuan yaptıklarının daha da kalitelisini yapacak ya da yapmaya aday klasik ntv programıdır. Şimdilik performans olarak iyi bir düzeyde olmasalar da, güveniyoruz biz bu çocuklara.
  ... johan cruijff
 10. 10.
  yekta kopan ve burcu esmersoy un her konuğa aşırı derecede yalakalık yaptığı program.
  ... selfless