1. 1.
  hoop işe yeni giren kız müdüre aşık olur, müdür pek aldırmaz sonra o da aşık olur. bu müdürler hep kaslı ve karizmatik. sürekli toplantıya yetişmeye çalışırlar lamborghini ile. şirkette kimse çalışmaz herkes birbirine yürür ama şirket hep en iyi şirket, başarıdan başarıya koşar.

  he anam he.
  7 ... ne diyorsun samuray
 2. 1.
  fakit kız zengin şirket patronuna veya zengin şirket patronu fakir kıza aşık olur. muhtemelen zengin şirket patronunun sevgilisi vardır, patronun sevgilisi fakir kıza tuzaklar kurar şirketten kovmaya çalışır.
  3 ... vallabilmiyorum
 3. 2.
  Ne 1.10 boyunda sakar ama şirin aptal ama güzel saçma mimikleri olan fakir bir kız mısın bende zengin ama saygılı içine kapanık derin yara almış ailesi tarafından hiç sevilmemiş ya da ailesi olmayan kıskanç maço seni süründürücek ama çokta sevecek olan patronun olarak seni işe alıyorum.
  4 ... cizgi kiz
 4. 3.
  Bu şirket patronu/veliahtı hep asidir, kimseyi iplemez ama esas ve faakir kıza denk gelince durulur/romantik serseri olur ve daha bir sürü şey..
  4 ... dai suki desu
 5. 4.
  Herkesin hayallerini süsleyen klişedir evet kızlar zengin romantik koca hayaliyle erkekler zengin olsam kızın kahramanı olsam hayaliyle sömürülür durur.
  ... sivil