bugün

başkalarının 'özgürce' sikişmesini savunan ama kendisi için bu özgür düşünceyi uygulayamamış birine atılan iftiralardır.

kiminle sikişeceğiz özgürce?

hem sekse karşı olacaksın hem de özgürlüğü savunacaksın.

olmaz babam olmaz.

günü gelir o özgür sikiciler siker.
babası annesi ile sikişip dünyaya gelenlerin ( ki bu doğal) halini;

annesinin kiminle sikiştiğini bilmeden dünyaya gelmişler anlamaz.

iftira kötüdür. yazıktır. günahtır.
çocuk haklı.

iftira atılıyor kendisine.

tamam inandım ben de özgürlüğü savunuyorum artık.

kızın olduğunda haber edersin!
bunlar ne pis konuşmalar.

(bkz: modlar alay yerine)
Marifet görür işte insan asıl yapması gerekeni. Kız istemiyordur "ben yapmadım çünkü geleceğini düşündüm" diye kendini yüceltmek. Aklınız bazı şeyleri ne yazık ki alamıyor. Bir insana iyi davranmak, bir insanı yada özgürlüğünü taciz etmemek istemeyen birini yatağa atmak için türlü kılıklara girmemek bir erdem değil arkadaşlar. Olması gereken. insansak, olması gereken bu. Özgürlüğün sadece sevişmek olarak algılandığı bu ülkede keşke onca dert varken onca acı varken bu kadar dile getirmeseniz. Anladık sevişmek özgürlük. Sevişmeyen insan bağnazdır bla bla bla. Rahatlayın nolur. Gidin biraz daha sevişin öyle gelin hatta. "Yaa cnm ben her sabah inanır mısın sevişmeden kendime gelemiyorum o kadar özgürüm ki tavşanlar gibiyim" şeklinde dolaşmak son 4 senenin modası oldu iyice. Batıdan aldığımız en mükemmel şey (!) Hadi şimdi herkes uşağa. Malum özgürüz.
herkesin sevişmesi, üreyebilmesi vs insanın tabiatına konulmuş olaylardır.

ama sen kutsal dersen

alacağın cevap insani hürriyetler! bağlamında sert olur.

iftira değildir atılan.

yazıktır, mal'dır, allah affetsin'dir
ona buna rahat iftira atıp sonra kendisine iftira atılmasından yakınan bir yazarın sol frame'i işgal eden başlığı.
Herif çileden çıkmış kufurlere başlamış, işin kötüsü bu adam bozuk bant amk. Ne soylerseniz söyleyin usanmadan aynı şeyleri 163947151919 defa farklı biçimlerde yazar. Çok boş beleş bir kardeşimize atılan iftiralardır, aslında çokta iftira değildir. Lan neyse işte çokta sikimde sanki siktiğim aristosu.
yaz babam yaz ile bir tartışma içine giren arkadaşlar burada yazdıklarına zerre kadar inanıyor mudur sence? Ben şahsen inanmıyorum.
Tartışma konusunda ne kadar ahlaksızca tartıştığını, karşı tarafı dinlemeden, cevabını dikkate bile almadan nasıl üstünlük tasladığını, ve bu belirtildiğinde mağdur edebiyatı ve bilimum diğer yollarla tartışmayı saptırıp, zeytinyağı gibi üste çıktığını. Kendini usta manipülatör sanıyorsun da, seni beş paralık adam yerine koyan yok, farkında değilsin.

Yoksa kimsenin senin kaç tane karı bozup bozmadığınla, karıya gidip gitmediğinle bir derdi falan yok.
Cernde araştırmalar nasıl gidiyor reyiz ? Ülkemizdeki ateistlerin gururu sensin biliyorsun.