bugün

Yaz mevsimi işkencedir.
Gece saatlerinde balkonda çayını yudumlamasını seviyordur.
Nedense yaz aylarını seven insanlar bana yaşam enerjileri yüksek insanlarmış hissi veriyorlar. Ne kadar doğru bilemem. Sanırım ben siyah kabanımı ve büyük şemsiyemi severken birilerinin sandalet ve renkli giysileri sevmesi bende bu düşünceyi uyandırıyor.
sıcağı ve sosyallesmeyi seven insandır ben hiç sevmem.
kisin soguktan bir taraflarimin donmasina, yazin misssss gibi sicak havayi tercih ederim.
Bir asosyal ve bir iç anadolu bebesi olarak Normalde güneşi, yazlık giysilerimi, açık ayakkabılarımı, yaz yemeklerini severim de insanı halsiz bırakan sıcakları sevmem.
Güneşlenmeyi de sevmem.
Sıcak memlekette yasamiyodur. Adim atsan sirilsiklam oluyosun amk.
Ben seviyorum çünkü yaşadığım yer deniz kenarı bir tatil yöresi. Sıcağa da alıştım pek sorun değil artık, sürekli denizi görmek güzel.
Yazı sevebilmek için her gün denize girmek lazım Diğer türlü nesi sevilsin bu yaz.
sosyal insandır bir asosyal olarak ben sevmem vallahi.
Benim. Yazın inanılmaz mutlu yaşıyorum. Mümkün olsa yazın daimi olduğu, kış yaşansa bile en kötü 10-15 derece civarında sıcaklığın olduğu bir yerde yaşamak isterim. Kış mevsimi benim için kemik ağrıması, üşümek ve göz yaşatmasından ibaret.
Adana'da yaşamıyordur, yaşasa duramazdı.
Sahsımdır, layik layik soyunmak hoşuma gidiyor. Keske hep yaz olsa, kışın lahana gibi kat kat nefret ederim.
Kesin zengindir.
geceleri güzel oluyor serin serin.
ben çok severim özellikle yaz akşamlarına bayılırım.
Efsane oluyor aq hele 40 derece sıcakta dolaşmak falan müthiş bir şey kış günü çok kötü aq.
Plajlarda kokteyl içip, denize karşı ayak uzatıp kitap okuyan, denize girip güneş kremi sürüp güneşlenen insandır.
Sıcağın altında çalışmadıkları için çok severler efendim.
Yaşamayı da seviyordur. Ben yazın acayip sıkılıyorum sanki hiç yapacak birşey yok mu gibi geçiyor. Herkes tatile çıkıyor manitalariyla bende onları girince tribe giriyorum hiç çıkasım gelmiyor dışarı.
2000'lerin başında otellerde çalıştığım dönemde bendim o insan... tüm sezon havuzun içinde goygoyun dibine vurup üstüne bir de para kazanıyordum...şimdi nefret ediyorum yaz aylarından, çok sıcak...
kokmasalar güzelde.
yaz evsizlere güzel. kendi için seviyorsa namerttir.
çok sıcak oluyor hele de çalışıyorsan daha fena.
fakirdir.

kaliteli ve iyi giyinirseniz kışın üşümezsiniz.

kaloriferleri çalıştırırsanız üşümeden uyursunuz.

ama fakirler bunları yapamadığı için kışı sevmez.
Kıçının buz tutmasını sevmeyen insandır, haklıdır da.
güncel Önemli Başlıklar