1. 1.
  muğla datçadır.

  tam kafanızı dinleyeceğiniz bir yerdir. sessiz,sakin abaza oranının diğer tatil mekanlarına göre daha az hatta yok denecek derecede az olduğu bir yerdir datça. ünlülerin uğrak yeridir aslında ama bakmayın gazetecilere bilerek bodrum da kemerde poz verirler onlarda kafalarını dinlemek için datçaya giderler.

  havası ayrı bir güzeldir datçanın tatilinize renk katar gündüz kavurucu bir sıcak tam anlamıyla denize girmelik bir hava akşam ise hafifçe esen yaz meltemleri ile balkonunuzda,sahilde yada datçanın güzel çimlerinde keyfinize göre alkollü alkolsüz içeceklerinizi içebilir sevgiliniz,dostunuz veya ailenizle muhabbet edebilirsiniz.

  denizine gelirsek türkiye de sayılı deniz kıyılarına sahiptir datça suyu biraz soğuktur pek anlamam coğrafyadan arkadaş bir kaç şeyden bahsetmişti okyanus suyu mu ne geliyormuş çokta önemli değil anlatmak istediğim suyu serin ve tertemizdir.
  ... moja draga
 2. 2.
  klasiklerden biri olarak bodrumdur.
  ... on the road of heaven
 3. 3.
  amaç kafa dinlemek ise muğla akyaka tam idealdir. marmaris'e gitmeden kenarda kalır. mükemmel bir yerdir.
  ... duk erangir
 4. 4.
  (bkz: şarköy)
  1 ... mecburmuyum
 5. 5.
  (bkz: yaz okulu)
  3 -1 ... ee ne desem kabul etmiyorsunuz
 6. 6.
  sıcak ve deniz kenarı her yer bu kategoriye dahil edilebilir. ayrıca başlık-entry uyumsuzluğu vardır. yerler demişsin ama tek hedef göstermişsin dostum.

  not: yağız delikanlılara antalya ya gelmemeleri önemle duyrulur.
  ... east for west
 7. 7.
  (bkz: şarköy) (bkz: çınarcık) havası desen temiz, kızları desen güzel.

  edit: gelibolu- saros körfezini unutmamak lazım tabi.
  ... koalayim olum ben
 8. 8.
  (bkz: bodrum)

  çok serin, masrafsız.
  -1 ... zraporu
 9. 9.
  kuşadası, dilek yarımadası milli parkıdır. hem taze taze oksijen hem ege denizi. tadına doyum olmayan mekan. biraz akşama kalırsanız sahilde domuzlar geliyor korkuyorsunuz haliyle, bir şey yapmıyorlar ama.evcilleşmişler bildiğin. her taraf kelebek kozası,biraz daha buruna giderseniz yabani atlar vs. var. doğallık akıyor her yerden. deniz manzarası da görülmeye değer ayrıca. hem denize gir stres at, hem şehirlerde artık ciğerine işlemiş olan kirli havadan bir kaç gün olsun uzaklaş.
  (bkz: güzelçamlı)
  ... olumsuz gercek
 10. 10.
  bodrum ve digerleridir.
  ... darknes16