1. 1.
    Alaçatı'da sörfün saati 265 lira olmuş. Evinde oturursan yeter tabii asdad.
    1 -1 ... mey sayisi
  2. 2.
    spoiler
    Gıda harcaması ile birlikte giyim, konut (kira, elektrik, su, yakıt), ulaşım, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçlar için yapılması zorunlu diğer harcamaların toplam tutarı yoksulluk sınırı 5.492,24 TL dir.
    spoiler— (mayıs 2018)

Temmuz ve ağustos aylarında ek ders ücreti de alamayan sizin sandığınızın aksine bizim yetiştiremediğimiz, evin içinde suratına bakmadığımız fakat kapının dışına çıkınca kıymete binen çocuklarımızın kahrını çeken kutsal mesleğin erbabı -umarım hepsi aynı özveri ve işine kalbi bağlılığa sahiptirler- aynı zamanda aile de geçindiren öğretmenlerimizin problemidir.
    3 -1 ... labouffee
  3. 3.
    boş günlerde orada burada para saçtıkları için olabilir.
    2 -2 ... nardaninciler
  4. 4.
    yoksulluk sınırının 5400 lira olduğu ülkede 3000 lira öğretmen maaşını fazla bulan adam zaten eğitilemez onu geç.
    asıl mesele türkiye'de maaş adaletsizliği örneğin yeni göreve başlamış bir öğretmen 3000 lira maaş alırken(ek ders demeyin her öğretmen ek ders almıyor), yeni göreve başlamış bir polis veya uzman çavuş 4500 civarı para almaktadır arada asgari ücret kadar fark var. bu da ancak bizim gibi eğitime bilime önem vermeyen bir orta doğu ülkesinde olur.
    3 -1 ... zaytung23
  5. 5.
    sen 3 ay yat krallar gibi yaşa ondan sonra da gidip maaşlar yetmiyor de. bu kadar saçma bir şey olabilir mi.
    1 -3 ... muslimaid
  6. 6.
    Valla yetmiyor arkadaşlar ben eksiye düştüm bile.
    3 ... mizahtananlayanhatun