1. 1.
  - "yatağa girmeden önce aynı eve çıkın, ilişkiniz nişanlılık seviyesine gelsin." tavsiyesinde bulundum. böylece beni okuyan hanımları skor peşinde koşan iki yüzlü sahtekarlardan korudum.

  - "evlenmeden önce aynı eve çıkın, partneriniz ev işlerine yardım ediyor mu diye bakın." dedim. beni okuyan hanımların ömür boyu kölelik yapmalarına engel oldum.

  - "tanımadığınız erkeklere kaba davranın." dedim. beni okuyan hanımları her hatuna asılan erkeklerden korudum.

  - "eğer ilişkide bir yıl geçmesine rağmen evlilik teklifi ya da söz gibi evliliğe yönelik bir adım atılmamışsa ayrılın ve başkasını bulun." dedim. beni okuyan hanımların yalnız yaşlanmalarına engel oldum.

  - "günümüzde 60 yaşına da gelseniz internet üzerinden kafa yapısı size uygun kişilerle tanışmanız ve sevgili veya karı koca olmanız mümkün." dedim. hanımlara umut verdim.

  tüm bunları yapmama rağmen 10 yıldır partnerim yok. sevgili hanımlar sizleri yazılı t-shirtler giymeye davet ediyorum. son günlerde "the future is ours" ve "ı'm cool&basic" yazılı t-shirt giyen hanımlar gördüm ancak iki seferde de yanlarına gidip tanışamadım. lütfen bu iki t-shirt'ten birini veya aklınıza gelen(ve benim anlayabileceğim) bir t-shirt giyin hanımlar. alttaki şarkı benden size gelsin.

  https://www.youtube.com/watch?v=FWNBQvMTH30+
  -1 ... para bellumtr
 2. 2.
  Lcw den alınmış olması. Yazılı 2 tişört var ikisi de kısa süreli tatil için alınmış tişörtler ve ikisi de lcw den alınmıştı.
  1 -1 ... meruem
 3. 3.
  yazılı tişört hadi neyse de bir ara tüm mağazalarda sanki yazıcıdan basılmış gibi, kadın dergilerinin kapakları ya da direkt rihanna'nın veya shakira'nın fotoğraflarının olduğu tişörtler vardı. koca koca teyzeler pazardan, kumaşı teri çeker diye aldığı rihanna tişörtüyle gezerken bizim slayer tişörtlerine laf ederlerdi, hey gidi...
  1 ... amanin minnos minnos
 4. 4.
  oduncu gömleklerin içine çok da güzel oluyor renkli olmamak kaydı ile.
  3 ... temiz aile kizi