bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: cd lazim mi abla)
  5 ... yarteles
 2. 2.
  kazara seyyar cd cilerine ilgiliymiş gibi yaklaşırsanız,ceketiniz bi kaç parçaya ayrılabilir.üstüne üstlük duyacağınız "abi oyun,program,hayvanlı var abi emme basma tulumba gibi hayvanlı" türevi diyaloglarla gününüze iğrenç bi şekilde başlayabilirsiniz.ama çok da faideli bir yerdir,aradığınız her şey mutlaka bulunur.
  3 ... elendil
 3. 3.
  bir kız küçük kardeşiyle oradan geçerken şu sesi duyar
  _ cd lazım mı abla, çeyizlik bunlarrr
  küçük sorar
  _ablaaa çeyizlik cd ne demeek
  ........
  2 ... eticicibebe
 4. 4.
  anadolu yakasındaki en iğrenç yaratıkların esnaflık yaptığı yer.
  (bkz: bu işin birde öteki tarafı var)
  3 ... azorka
 5. 5.
  korsan cd cenneti.
  3 ... manson
 6. 6.
  eskiden her aranan bulunurken artık korsanın cılkı çıkmış halde.alınan cdlerin muhtemelen boş ve deişik garip şeyler çıkması muhtemeldir.güvenilir bir adamınız yoksa büyük çaplı alışverişlerden kaçınmak gerekir.
  2 ... yildirimbjk
 7. 7.
  (bkz: abi cd lazım mı)
  1 ... manson
 8. 8.
  Kadıköyün asayişini bozan maymunlar toplulugunun barındıgı yer, abi program windows, mp3 , college, hard, gay, lezbiyen, sibel her türlüabi ne ararsan vs diyerek insanı bezdiren öküzlerin çoğunlugunu oluşturdugu pasaj
  2 ... machiavelli
 9. 9.
  tarkan'ın avukatlarının polis eşliğinde bu pasajı basmasından sonra korsancılar tarafından bir alana tarkan bedava kampanyası başlatılmıştır.
  3 ... hunlu
 10. 10.
  yanınızda kız arkadaşınız varken abi cd lazım mı şeklinde yaklaşmasalar belki amne hizmeti görüyorlar diye hoş karşılayabileceğim insanların sıkça bulunduğu iş hanıdır. abi gel bak garantili gülben ergen şeklindeki müşteriye güven telkin eden ikna yöntemi ise takdire şayandır.
  1 ... ayseciginalpellayadoyduguan