bugün

bir alın yazısı güzel olan insan değildir.
ilkokulda kazandığı el yazısı alışkanlıklarını yıllarca en iyi biçimde korumayı bilmiş olan insandır.
Genelde harfleri italik ve birbiri ile eşit boyda yazan insandır.
görsel
(bkz: herturluyazar)
Eskiden bendim. Benimle beraber yazımı da çirkinleştirdi bu fakülte.

Tertipli olma ihtimali yüksek insandır.
hiçbir zaman ben olamadım. berbat bi yazım var. lisede hoca sınav kağıdımı okuyamayıp yanına çağırınca kadına tercüme etmiştim o derece.
görsel
O yazı jimmy kardeşe aitse, paragraf nerede satır başı nerede be kardeşim.
Şu 21 yıllık yaşamım içinde şunu fark ettim, yazısı güzel olan insanlarla anlaşamıyorum. Nerede yazısı güzel insan onunla bir anlaşmazlığımız oluyor, arkadaşlığımız bitiyor falan.
Böyle inançlarım yok ama yazı stili önemli ya..
yazısı kötü olanlara insan olmadıklarını mı ima ediyorsun.
okulda öğretmenler tarafından yazı işleri müdürlüğüne atanmış öğrencidir.
Babamdır.
El yazısına hayranlık duyarım küçüklüğümden beri.
orta okulda dilek adında bir türkçe hocamız vardı. mendeburun, pis yobazın tekiydi hiç sevmezdim kendisini.

sadece eğik yazıyla geçirirdi sınavları, her derste tek tek kontrol ederdi yazılarımızı.
bu yüzden yazım eğik ve küçücük vee bir de onun yüzünden orta parmak yamulmasına sahibim.
Benimdir italik ve ince yazarım.
Az yazı yaziyodur.
Sayfalarca yazı yazan bir insan yazisinin görünüşünü önemsemez.
Berbat bir yazım var, lise bitene kadar sorun oldu, hocalar yanına çağırıp elinde sınav kağıdı azarlardı, bu ne bizim yazı diye. Babam da öğretmendi, kendinden utanmıyorsun bari baban için güzel yaz derlerdi.

Üni ye geçtik, 1. Sınıfta mesleki olmayan dersler de vardı. Türkçe ci amfinin ortasında tüm sınıfa benim vize kağıdımı dolaştırmıştı, rezil etmek için, araya hep çalıştığım yerin sahibini sokardım, Mustafa abi. Mustafa abi de benim bölümden eski mezun bir abiydi hocayı tanırdı, türkçe den öyle geçtim. Her ders konu ederdi benim yazımı. Üni biteli oluyor 3 5 yıl benim yazı hâlâ berbat.

Bazen işte iş sözleşmesi imzalıyoruz, karşı taraf esprisine "ne kadar güzel bir yazı" diyor. Bende dönüp "Siz asıl bilgisayar da yazdıklarıma bakın" diyorum.

Öyle işte.
Benimdir. Üniversitede ödevlerdir,projelerdir,sınavlardır bunun çok ekmeğini yedim. Bazı hocalar sırf yazı güzel olduğu için bile yüksek not verebiliyor.
Bir erkeğe göre yazım oldukça iyidir.

görsel

g ve 2'yi niye yıllardır böyle yaparım hiç bilmem a da ortaokuldan kalma. O zaman a'ları öyle yapmak modaydı. Z'de öyle. Ama z'ye o çizgi yakışıyor.
Ben değilim sözlük. Git başımdan.
Hayatımın birçok döneminde arkadaşlarımın ödevini de yapmama sebep olduğu için lanet ettiğim bir özellik.
Her zaman özendiğim insan müsveddesi olmuştur bu tipler. Hiç mi derdiniz tasanız yok allahsızlar?
Benimdir o. yazmaktan zevk aldığımdan ötürü güzel sanırım.
sadece iki kişi okuyabiliyor yazımı biri ilk okul arkadaşım diğeri lise çok istedim hatta üzerinde de çok çalıştım ama olmadı benden bu kadar.
Hizli ve el yazisi gibi kalemi kaldirmadan yazdigim icin Ben kendi yazdığım yazıyı bile sonradan okuamıyorum.