bugün

güzel bir duygudur insana ferahlık hissi verir
beyaz t-shirtle tamamlanmasi gereken aktivitedir.
potansiyel süt keselerine özgürlük.
(bkz: ıslak beyaz t-shirt)
kamu hizmeti yapmakta, ammeye hizmet etmek adına çok faydalı bir icraattır.
SARKMASINA SEBEP OLACAKTIR.
kisisine göre değişir,rahatlamaktan ziyade teşhir için yapanlarda mevcuttur.
(bkz: amme hizmeti yapan kızlar)
şahsım açısından bir sorun yaratmayan hadise.karşı cinse şiddetle tavsiye ediyorum lakin.
tatil yerlerinde son derece olağan bi aktivitedir. tabi gece dışarı çıkarken takmayan bayan modellerine söylenecek fazla bir söz yoktur zannımca.
(bkz: yazin sütyen takmayanlara takmak)
sadece dişiler kullanıyor yaklaşımını kırmak için sütyen takıp gece sokağa çıkacağım olay.
kışın,sonbaharda ve ilkbaharda da takmadığım için beni enterese etmeyen olay (bkz: yazın boxer giyinmemek)
bayanın mevsimleri şaşırdıgına delalettir.
(bkz: kadınların tahrik yöntemleri)
kadınların bazıları dışında rahatlık sıcaktan bunalma amacıyla yaptığı erkeklerinde gene bazıları hariç bunu tahrik amaçlı gördükleri durum
uygulayıcılarına sutyenin tek amacının göğüsleri kamufle etmek değil onları derli toplu tutup sarkmasını geciktirmek gibi yan görevleri oldugunun da hatırlatılması gereken olay.
yapılmasının iyi ya da kötü olması göğüse göre değişen hadisedir...
"kahrolsun sutyenler, memelere ozgurluk" felsefesini mevsimlik benimseyen insanlarin yaptigi eylem.
takılmamalı tabii ki.
beyaz t-shirt giyilmeli.
itinayla her yeri ıslatılmalı. *
(bkz: memeler fora)
ozgurlugu doya doya ya$amaktir.
sıcaktan bunalan bir bayanın yaptığı olaydır.
Özgürlüğün değişik bir duruşudur..Sütyene başkaldırışın efsanevi destanıdır..Tebrik ediyorum bu hizmette emeği geçen tüm yurdum kadınlarını ve kızlarını...
(bkz: ben hiç takmam ki)
güncel Önemli Başlıklar