bugün

az durun beyler. peşin söyliyim fenerliyim ama amacım taşkala yapmak falan değil. ankara kızılayda sakarya civarinda tepinenlere lafım.

la ağzınıza sıçıyım sizin ya bu gece maç izlemeye siktiri boktan bir kafeye gittik! yeminliydim livane ye gitmemeye ama yeminimi bozdum. tam 45 dakıka park yeri arayıp, nefes bar'ın taaaaa aşağılarında park yeri bularak köpek gibi ıslandığım yolu saymıyorum bile... ıslandığım derken yanlış anlaşılmasın gayette erkeğim, olay tamamen yağmurdan kaynaklı.

neyse çıktım livane bar'a, dayılar masayı kurmuş, havaya muhalefet oluyorum, değenekçilere muhalefet oluyorm, değenekçi yılmaz var sakaryada şekilsiz, kılıksız bir piç ona sövüyorum nasıl ortalarda yok! diye. derken maç kaç kaç diye sorup kafamı tv ye çevirdim ki ne göreyim? yayın yok!!!
baba d smart var yayın yok!
d smartı almışlar yayını niye koymamışlar?
madem d yayını koymayacaklar, d samartı neden almışlar vari vizontele tarzı söylenirken yayının nanay olduğunu öğrendik.

bakın allah belamı versin, yemin ediyorum eğer bir ibnelik varsa anlattıklarımda, ben fenerliyim ve iyi kötü destek olmak için gittim maça *eheh *
abi gittim ki herkes koyun gibi bekliyor. görüntü yok, aşağıdan bağırışmalar, en kötü 100 galatasaraylı var hazır kıta ekranın açılmasını bekliyorlar dakika 25 35 arası.

bunu bi fener taraftarınay apamazlar.. şahsen benim olduğum bi toplulukta sıkar. hatta sikerim alayını o kadar ciddiyim. mekanı karıştırırım, örgütler boşaltırım. olmadı pislik yaparım. ulan kaç yılda bir oynuyoruz büyük takımlarla, bunu beşiktaş taraftarına da yapamazlar. artvinli olmama rağmen günahım kadar sevmem ne trabzon u, ne taraftarını ama onlar abile yapamazlar. bırak 3 4 büyükleri, ankarada gençler taraftarına yapsalar yada ankaragcü onlar bile o mekanı dağıtır.
neyse taraftardan ses yok. allah belamı versin mekan tanıdık diye bizim zorumuza gitti de biz hesap sorduk. sormayaydık keşke bi anda millet boşalttı mekanı. "doğru lan adamlar haklı. koca manu gs macını resmen radyodan dinliyoruz!" diye.

neyse kaldık mı iki üç masa... yahu sesler geliyor ama nasıl sesler !! ilk bağırışma dedim aha maç 1 1 oldu, maçı göremiyoruz. biz verdik kendimizi alkole. ulan gol oldu ama neden bu millet kalecinin adını bağırıyor? diye soruyoruz kendi kendimize, daha sonra anladık penaltı kurtarmış muslera. helal bu arada...

neyse biz o ara 1 1 zannediyoruz. zira garson; "abi 1 1" dedi. bize aman yarabbi ens on bu çöküş bursa maçında olmuştu bana. neyse 2-1 hatırlatmaya gerek yok!!!

sonra bi baktık başka bir sevinç kafayı camdan çıkardım bi anda nasıl bir dayanışma, yumak oldular, birlik beraberlik kenetlendiler amk. ben aytekin abi ye sövüyorum. "nasıl yayını vermezsin amk" diye. resmen gs manu ya çakıyor falan, içten içe de mutlu ooluyorum ha, ben iyi bir futbol severim, iyiyi alkışlarım, aynı kukla gibi. oda iyiyi hep takdır eder.

neyse abi son anlara doğru bi bağrışma daha derken meşaleler yandı . "olum resmen kanırttık ya la adamları. " diye bağırıyorum 3-1 oldu ama bana nasıl olur da bu maçı izletmez bu mekan, tarzı sinir harbi de başladı, sataşıcam. aytekın e pislik yapıcam. neyse yedik içtik dışarı çıktık, bağrış çağrış yerini sessizliğe bırakmış.

ulan diyorum ki ne çok sevindiler, kesin siktik falan derken eve geliyorum öğrendiğim skor gene sözlük!

1-0 vay amk arkadaş deliricem, bu neydi şimdi? ben maçı dinliyor olsam gs taraftarının ağzından, harbi 3 attık falan derim. eve geliyorum hiç birşey nar hesabı gibi olmuyor. çarşıdan aldım üç tane, eve geldim 0! bildiğin kazıklanmışız.

yani lafın özü bu akşam beni siken manu falan değil.
1 livane bar'ın sahibi aytekin abi, *
2 galatasaray taraftarı!!!

hakikaten üzüldüm, ama sağlık olsun maçı dahi izlemedim, demek ki sağlam oynadılar. çok kaçırdıkları belli, şansları bol olsun.

şu burak yılmaz ile fatih terim den nefret ediyorum ama takımın selahiyeti için ikisine de katlanılır amk, morınho yu da sevmem ama adam işini yapıyor.
ha burak yılmaz ise kesinlikle bir jardelin kırık kıçı olamaz. onu butun sozluk bafiliye... neyse bir daha ki maçta bol şans diliyorum. umarım bir üst tura çıkarlar. sonuçta ezeli rakip olsakta, istemem başkasının gs gururuna halel getirmesini, onları sadece biz döveriz. * kimseye dokundurmayız ülen. *

şaka şaka arada böyle kayayım ki yavşadı amk imamı demesinler. bu arada derbi haftasını dört gözle bekliyorum. çok pis çakıcaz oluumm. *
maçı izledikten sonra hak verdiğim taraftardır. laf sokma çabasında olmadığımdan, olayımı anlamayan fanatık arkadaşlara teessüflerimi bir borç bilirim. kaçan bir sürü pozisyon olmuş, o kadar bağırmaları normal, hele bir direkten dönen top var ki aynı gol gibi lan. *