1. 1.
  Beni ikileme düşüren durumdur. Dün araba ile giderken yayalara kuralları ihlal ettiğinden dolayı kızoyordum. Bugün sabah yaya iken de araç sürücülerine kızdım.
  Sanırım bu bi hastalık.
  5 ... kavunlu dondurma
 2. 2.
  öyleyiz abi. hiç birşey bulamasam sıçar bokumla kavga ederim.
  3 ... berserk
 3. 3.
  Orospu çocuklarının, yayaların içinden de sürücülerin içinden de çıkabileceğini gösterir.
  2 -1 ... vizorlastigi
 4. 4.
  yaya iken araç hızlıysa şoföre, şoför iken her koşulda yaya öncelik vermeye çalışmak lazım. Kendim öyle yapmaya çalışıyorum.
  ... mavraci
 5. 5.
  ulan millet düz yürümeyi beceremiyor. sövmeyelim de ne yapalım. milletin %60'ı yürüme özürlü. yürüyemeyen bir insanın araç sürmesi de yürümesinden hallice oluyor işte. yine sövüyorsun.
  1 ... borulce
 6. 6.
  Her alanda kendini haklı bulandır.

  Ya gerçek kuralcıdır yada sövmeyi pek sever.
  ... 1garipkuzeyli
 7. 7.
  (bkz: ibretlik tespit)

  Aynen öyle. Bu durum çok geldi aklıma ama gülümseyerek karşılık verdim.
  1 ... onur 55
 8. 8.
  Günde 1400 paragraf ve cümlede anlam, çıkarılabilecek en kapsamlı sonuç sorusu çözen ben gönül rahatlığıyla "orospu çocuklarının her yerde olduğu" şıkkını işaretledim bile.
  ... ulkucuwolf
 9. 9.
  aklıma eski işimde hüseyin abinin kırmızı ışıkta geçen sürücüye ana avrat sövüp, aynı kural ihlalini yarım saat sonra kendisinin yapması geldi. ''ya hüseyin abi biraz önce adama ana avrat sövüyordun'' dediğimde düştüğü acınası durum yürek dağlayıcıydı. arka fonda şu müzik; https://www.youtube.com/watch?v=PN2el2wlny0+ çalsa hüngür hüngür ağlanırdı. ah hüseyin abi be..
  ... bir idealistin ta kendisi