bugün

zorun kolayıdır.

(bkz: sorumluluğu kabul ediyorum)
sabır isteyen ilişkidir.
hem aynı yöne bakarlar hem zıt yönlere.
ikisi de inatçıdır, güçlüdür, hep bir liderlik yarışı vardır.
kavgalar, sinir krizleri derken en sonunda sarılıp uyurlar birbirlerine.
vaz geçemezler asla.

:yanılmışım, yay erkeğinin 3 yılın sonunda vaz geçebileceğine tanık olmuşluğum var.
yay burcunun yengeç ile ilişkisini bilemem ama kova ile iyi olduğuna dair rivayetler var ama bu da külliyen yalan, burç murc yalan gördük ki aslolan adam *!
sonuçta bi bok elde edilemeyen ilişki, iyi niyet falan bırakmaz adamda. ayrıca özgürlüğünü seveyim(!) yay erkeğine birşey olmasın.
yay hiç birzaman gittiği yeri haber vermez, söylenmeden aramaz, özgürdür. ama yengeç kadını merak eder, sahiplenir, telaşlanır. onu sevdiği için hep kıskanır.yay bir süre sabreder. henüz aşkı mı özgürlüğü mü seçeceğini görebilmiş değilim. (bkz: sonraki edit e artık).
yürümez. biri özgür ruh diğeri evcimen. cıks boşanma zahmetine girmeden vazgeçin.
yengeç burcu bir hatun kişiyle birlikte olmadığımdan, sonucunu bilmediğim ilişkidir.
arada aşk varsa burcun borcun önemi yok sımsıkı sarılırlar. tanımlamaların hepsi uyuyor evet ben özgürlükçü, o sahiplenmek ister filan ama bunlar yinede güzel şeyler... yürür yürür insanın moralini bozmayın durduk yere.
Yay Burcu özgürlüğüne düşkünmüş terkedermiş. Oyüzden mi sürekli terkediliyorum hep ey sözlük! Yani demem o ki boş işler bunlar.
yay yengecle yapamaz yapilari ters.
balık burcu kadınına yakın yengeç burcu kadını galiba. bir balık burcu kadını ile 4 yılın sonunda ayrılan yay, yengeç burcu ile ne kadar gidebilir acaba ?

edit: gidip gitmeyeceği buraya editlenecektir.
imkansıza yakındır. Mesela bkz frida kahlo ve Diego rivera.

Yengeç ne kadar içe dönük, masum, naif, alıngan, hassas, ince ve düşünceli ise yay o kadar dışa dönük, gösteriş budalası, öküz, kaba, hanzo.
Yaylar öldürülsün.
Yengeç balıkla iyi bence yay da başak. Oğlakta akrebe varsın samanlık seyran olsun. Rezzan kiraz ağlıyordu.

(bkz: kaş yaparken göz çıkarmak)
güncel Önemli Başlıklar