1. 1.
    Gerçekleri çat çat çat yüzüne söylediğinden dolayıdır. Yanar dönerlik yok aslanım bizde neyse o.
    6 -4 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    dobra olmamızdan. tamam son söyleneceği ilk söyleyebiliyoruz ama en azından direkt adamız vesselam *
    4 ... tuiran kouma
  3. 3.
    yay burcu erkeği de kadını da hayatınıza girdiyse, o hayat artık eskisi gibi olamaz...yay burcu girdiği ortama hayat katar...ha sen bunu itici buluyorsan o senin kendi ketumluğıundur...

en eğlenceli ve hayat dolu burçtur yay...
    5 -2 ... keshberfo
  4. 4.
    Burçlara inanan insan kadar itici değildir.evet. yay burcuyum.
    1 -3 ... arkasindankonusulanadam
  5. 5.
    Önce yay burcu erkeğinin adını ağzınıza alırken besmele çekeceksiniz. Sonra bir durup ben napıyorum diye kendi kendinize özeleştiri yapacaksınız. Terbiyesizliğin alemi yok.

Sinirlendim bak.
    3 -3 ... frekans
  6. 6.
    çok kibarlar ve buna ramen yavşak yavşak playboyluk yaparlar..

aslan öylemi... hem kaba hem sadık... gerçek bir erkek gibi...

aslan erkeği olmaktan gurur duyarım...
    -3 ... uzay muhtari
  7. 7.
    hayatıma malesef iki yay burcu sevgili girdi, sonuç al birini vur ötekine oldu. sizi gidi gamsızlar!

hazır aklıma gelmişken 00.00'da doğum gününü kutlasam mı acaba?
    3 ... ouroboros i
  8. 8.
    Koç burcu kadınları için geçerli olmayan önerme.
    ... serpil silahliperi
  9. 9.
    kesinlikle eğlence nedir bilen, kendisi eğlenirken karşısındakini de pozitif enerjisi ile çevreleyen erkeklerdir.
    kasmayan, coşkulu, her şeyden zevk sağan, neşeli tiplerdir

kıskançsanız yahut evcimen bir baba olacağını sanıp nikahına girmeyi planliyorsanız, bunu düşünmeyin. sadece sevişin,
    sadece size hayatı yaşatmasına izin verin.
    4 -1 ... liliith
  10. 10.
    Fazla eğlenceli ve özgürlüğüne düşkun yay erkekleri gevşeklikle suçlanabilir. Baya çapkınlar hak ediyorlar sanki.
    2 ... bilatte