1. 11.
  utangaç, sessiz sakin, nazik insanlardır
  12 -6 ... ozz le grand
 2. 12.
  nikah masasına oturtulamayan en kötü burçlu insan..
  29 -6 ... pantalassa
 3. 13.
  ilginctir cogu sert seylerden hoslanir. genellikle rock muzigi tercih ederler. * kisacasi sert, cool, guven.
  25 -2 ... hexagram
 4. 14.
  çok çabuk sıkılabilen, bir anda birinden ve ya bir şeyden soğuyabilen, pek çok arkadaşı olan, çevresi geniş, eğer ortamı beğenmişse kimsenin susturamayacağı ama beğenmemişse oldukça utangaç davranan, kendine pek bir güvenen kişilerdir. ayrıca kendini çok beğenmiş olurlar ama bunu bile o kadar sevimli yapar ki kimse bir şeycikler diyemez. şeytan tüyü vardır bunlarda.

  birini sevmişseler gerçekten, sonsuza kadar sevebilir. ama eğer sevememişse bir anda vazgeçebilir. her ne kadar havai görünseler de son derece kırılgan bir kalbe sahiptir. * * * *
  53 -2 ... tosun burada da hizmetinizde
 5. 15.
  duygusal oluruz, duygusall....
  17 -3 ... faati
 6. 16.
  (bkz: Self improvement is masturbation)
  bilmem kaçıncı edit : (bkz: pardon yanlış gelmişim)
  8 -1 ... heidi
 7. 17.
  (bkz: erkek olsun çamurdan olsun)
  8 -2 ... sıçtırtma lamasına
 8. 18.
  Ah sen var ya sen... Düzenbazlar düzenbazı, dedikoducu ve bir o kadar geyik insan. Senin adam olman için kafana taş düşmesi veya birinin başına balyozla vurması falan mı lazım? Nedir bu gevezelik. Bu konuşur, konuşur, çenesi de yorulmaz. Beleşe bayılır. Ben yaptım, ben ettim havaları yok mudur bunun, insanın gırtlağına yapışıp boğası gelir. Heyecan manyağıdır bu. Bağımsızlığına en düşkün burçtur. Duruma, ortama göre anında değişirler. Nabza göre şerbet verirler. Buna gazı verdin mi bir daha tutamazsın. Bir şeyi abartmağa bayılır. En ufacık , en basit olayı bile süsleyip öyle anlatırlar size. Dikkat yoksunudur bu yaylar. Allah bunların sevgililerine de sabır versin. Bir insan ancak bu kadar kaprisli olur dedirtir insana. Bardağın hep dolu tarafını görecek kadar, hayattaki olumsuzluklara gözlerini kapatırlar. Sıkılınca kaçarlar. Eğer sonunda bir çıkarları yoksa, mücadele etmeyi pek sevmezler. Bunların burcunun adı yay değil çakal olmalıymış aslında. Bunlar için hayatta kendilerinden daha önemli hiçbir şey yoktur. Biten ilişkilerinin ardından konuşur, kızdığı arkadaşlarının arkasından atar tutarlar. Bu yüzden pek güven vermezler insana. Daha nasıl güven versin ki, sırf heyecan için yaşayan, dedikoducu tip demedik mi? Bir şey biliyoruz da söylüyoruz herhalde.
  27 -14 ... cmoslogic
 9. 19.
  espiri yetenekleri oldukca gelismis fakat; hayati en yakindan taniyan kisilerdir. insana insan gibi davranirlar, paylasmayi ve dürüstlügü severlersede ask hayatinda pek öyle degildir. fakat gönüllerini gercekten kaptirdiklarinda gözleri baska kimseyi görmez.
  beyin jimlastiklerine bayilir bu tipler, yeni kisiler yeni yerler görmekten haz alirlar.
  en güzel aptal rolünü sadece bu burc oynar, arkadaslari tarafindan inciltiginde bir daha yüzlerine bakmazlar.
  sinirleri cabuk gecer, kin gütmezler ve cabucak küsemezler.
  adil olurlar, kimseyi kimseden ayirt etmezler. yetenekleri coktur. sicak kanli olduklarindan insanlarla hemen kaynasabilirler. su burcu olan bir kizla asla yapamazlar, hele boga kizlari uzak dursunlar. *
  kizlar tarafindan genelde yanlis anlasilan kisilerdir.
  25 ... kultursuz dinazor
 10. 20.
  ikizler burcu kadınıyla birlikte olmaması gereken kişidir. içine kapanır, paylaşmaz. görüldüğünde kaçınılması gereken kişidir.
  13 -2 ... nobrankisi