bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  astrologların detaylarından sonra muhtemelen yatakta bitecek olan ilişki..bakamayınız:bütün burç ilişkilerinin sonunda yatakta bitmesi..
  3 ... zack
 2. 2.
  büyük kavgaların olacağı ilişki. hiç akrepnen yay yanyana gelir mi? tövbe tövbe.
  ... unique270
 3. 3.
  yay burcu erkegi gerim gerim gerinirken, akrep burcu kadini kicindaki kiskac ile kopariverir o yaylari. bir akrep burcu kadiniyla ancak bir vipera ammodytes (boynuzlu engerek) burcu erkegi bas edebilir.
  1 ... narpiz cigneyen yilki ati
 4. 4.
  Berbat bir durumdur,asla gerçekleşmemelidir,akrebe yazıktır...
  1 -3 ... appendix
 5. 5.
  Halihazırda bizzat yaşanmakta olan ilişkidir.Ne olucağını zaman gösterecektir ama şimdilik kavga etmek ve barışmak şeklinde cereyan etmektedir hadise.
  ... tarragon
 6. 6.
  Akrep burcunu hayattan bezdirebilir, iliskinin turu, derinligi onemli degildir. Yayin rahatligi, bencilligi akrebin ise tam tersi ozellikte olusu her ikisine de kafayi yedirtebilir. Akrep kiskancliktan delirir, yay kiskancliktan delirir ama yayi kiskanirsaniz yay daha da delirir. Boyle sapkin bi iliski soz konusu olur. Sadakatsizligi ve cift karakterliligiyle bilinen yay ile akrebin ne arkadasligi soker ne sevgililigi. Uzak durun en basindan, hic geregi yok.
  1 -1 ... abzugzubzug
 7. 7.
  söz konusu olan yay burcu erkeği ise gerisi teferruattır.
  2 ... unknown woman
 8. 8.
  yay erkeklerinin sadakat sounu vardır.akrep kadınlarıda doğası gereği tehlikeli olduğundan kaçınılması gereken ilişkidir.
  ... emorosfer
 9. 9.
  Yaşamış olduğum ilişki. hanımefendi arkadaş olarak görmeseydi çok uyumlu, çok kafa dengi bir çifttik. yani olay burç da değil, kişilikte biter.

  (bkz: seviyorum sözlük)
  2 ... pink zeppelin