bugün

Bazı kızların iq düşüklüğünden ötürü.
Kendileri gibi beyinsiz oldukları içindir.
Hepiniz düzgündünüz madem bu ortalıkta dolanan piçler kim ? Diye sorarlar adama .
insan olarak bakarsak suratsız insanlarla takılmayı isteyenler olduğunu düşünmüyorum. Ben bir kızda neşeli Güleryüzlü hoşsohbet olmasını arıyorsam onların da yanında güzel zaman geçirdikleri eğlenceli insanları istemeleri doğal.

Yavşak olmak demek kendine güveni tam olduğu için rahat davranan ve işine gelmediğinde çok umursamayan biri olmak değil.

Benim anladığım anlamda yavşak erkek demek tek amacı bir insanı yatağa atmak olan ve bu amaca ulaşmak için hiç bir ahlaki değerle kendini bağlı görmeyen insan demek.
Bir zamanlar bende "yavşak" kategorisinde bulunduğum için bağzıoğ şeyler söypemek istediğim iddia.

Şimdi hacı sen amfinde tek başına oturan, kimseyi takmayan, kendi çapında takılan biriysen kimsenin seninle konuşmaması normal. Ben lisedeyken aynı anda 6 tane sevgili yürütmüştüm. ikisi benim okuldan üçü başka okuldan diğeri başka bir ildendi.

Bunun nedeni şöyle ki, her kızla samimi olmam, hep espri yapmam ve sürekli birinin koluna girmem. Hatta bi ara öyle bi olay olmuştu ki, aynı gün üç dört kız bir yerlere çağırıp takılmak falan istiyordu. Birbirlerini kıskanıyorlardı vs. Bu kızlarla da aramda hiç bir ciddiyet yok. Tenefüsten tefüse denk gelirsek aşkım naber diyip koluna girip kantine gidiyordum, daha görmüyordum. Tabii sevgililerden biri çakarsa bi bokluk olduğunu ve anlarsa, daha kimse bakmıyordu yüzüme ama yine de unutturuyordum. Ulan ne anlatacaktım ne anlatıyorum.

Bak hacı emmi, o holivud filmlerini geçiceksin. Atılgan olmazsan kimse sikine takmaz seni. Hikayeler, fıkralar, anılar falan anlatıp güldürünce, espriler yapınca herkes seninle takılmak ister. Ortaya oynarsan çevren olur. Sonra aralarından seçer evlenir misin, yemeğe mi çıkarsın naparsan yap.

Amma velakin sen dersen ben elliot olucam, herkesi izlicem gözlicem ama kimseyle konuşmicam bilinmez olucam kimse gelip senin hakkında bişey öğrenmek istemez. Sen kalassan millet napsın.
(bkz: ne sandın yarraaam)
Adaletsizlik, ama sonunda mutlaka efendi erkeğe mecbur kalırlar bir şekilde.
yavşak erkekleri yavşak kızların daha çok sevmesi durumuyla değiştirilmesi gereken başlık.
valla çok güzel tespit tebrik ediyorum..
yine bir berkecanın kalbi kırılmış denilendir.
Kadınlar iyi erkekle dertleşir kötü erkeklere aşık olurlar.
kızların gereksiz milyonlarca özelliğinden sadece birisidir.elde tutmayı zor olarak düşündüklerini varsayıyorum ve kezban bunu başarırsa kendisini karşı konulmaz olarak düşünecektir kanımca.