Advertisement

 1. 1.
  bizimkiler dizisinde cemil karakterini canlandıran oyuncu. cemil karakteri hem meraklı hem de içmeyi seven birisi.
  1 ... worldlike
 2. 2.
  kocaeli'lidir kendisi, izmit'te oturur.
  ... no nick whatsoever
 3. 3.
  (bkz: benim adım cemil)
  ... rsbrnch
 4. 4.
  hepimizin benim adım cemil repliğiyle hatırladığı Bizimkiler sakini. birçok sanatçı gibi o da son yıllarına acılar içinde giriyor.

  Yıllarca Bizimkiler dizisinde "Benim adım Cemil" sözleriyle tanıdığımız tiyatro oyuncusu Uğurtan Sayıner, büyük bir dram yaşıyor. Son dönemde piyasada iş bulamayınca parasız kalan Sayıner'i ailesi de terk etti. Eşi ve çocukları tarafından terk edilen ve Beyoğlu'nda 2 metre karelik bir otel odasında yaşamını sürdüren ünlü oyuncu " Şu an çok zor durumdayım. Param bitince herkes beni terk etti.Şimdi bu küçük odada telefonum çalacak mı diye bekliyorum. Dostlarımda beni yanlız bıraktı" dedi.
  ... megajardel
 5. 5.
  bir dönem pazar akşamlarının klasiği olan bizimkiler dizisinin en tuhaf karakterini canlandıran aktör. benim adım cemil , içerim ben sevim gibi replikleri aklımıza kazımıştı usta. çocukluk kahramanlarımdan birini canlandıran uğurtan abimin içinde bulunduğu duruma üzülmemek imkansız.
  2 ... walter sobchak
 6. 6.
  efsane dizi bizimkilerde efsane bir oyunculuk sergilemiş, her zaman güldürmeyi başarmış efsane oyuncu. ne zaman canım sıkılsa https://video.uludagsozluk.com/v/yavuz-uğurtan-sayıner-64815/

  izler gülümserim.
  2 -1 ... new age
 7. 7.
  Şu sıralar Alanya'da yaşadığı arkadaşlarımca teyit edilmiş efsane oyunculardan. karşılıklı içmek nasip olur umarım.
  ... dakini