bugün

Benim anlamadığım bunlar önceden de ahlaksız ve gerizekalı mıydı yoksa akepe'den sonra mı böyle oldular.
Ozgurluk anlayisi 'sokaklara tukurmek' olan eski bir turkucu.
son dedikleri ile yerine yakıştığını ispatlamıştır.
ben bu kadar yanar döner, yalaka bir adam daha görmedim arkadaş.

görsel
(bkz: havuz bingöl)
Mahsun Kırmızıgül ; Akp iktidar olduğunda Yavuz “öldük bittik” diyordu ben dedim abi dur bi şans verelim...

Gelinen nokta ;

Mahsun: Muhalif,
Yavuz: ultra yalaka.
(bkz: göt kılı)
geçenlerde biz yurtdışından daha özgürüz yere tükürebiliyoruz diye yaptığı açıklamayla vay akgezen vay seni çomar seni dedirten şuurumu kaybettiren kişi.
bir kürt.
bu ne kadar utanç verici bir durum böyle.. para için insanlar ne hale geliyor..
Kazarak dünyanın en alt noktasına ulaşabilseniz sanırım orda ilk karşınıza çıkan Yavuz bingöl olacaktır.
Yalakalığın vücut bulmuş hali.
görsel
feriştah yavuz.

yalakalıkta hergün yeni bir boyut atıyor.

bu topraklar çok gördü de soytarının dalkavuğun bintürlüsü,
ama onun gibisini görmedi.
türkye'deki yere tükürme özgürlüğünün farkında olan uyanık. ortalığa ötürme özgürlüğünü de yeni keşfetti.
Günümüzün salgın hastalıklarından olan fikrinden, inancından çıkar için dönme ve yağcılık hastalığına yakalanmış sesi güzel, duruşu kötü türkücü.
Dönek. Seside çok kötüdür. kim alıyor bunları sektöre hiç anlamıyorum.
kendisi manav mehmet efendi değildir.
anne babasının alevi olduğu anlaşılmasın diye adını yavuz koyduğu türkücü, dibe düşen armuttur. omurgasızlık konusunda.
Kırk yılın başı doğru bir laf etmiş. Günümüz kendine solcu diyenlerin alayı hasta.
vıcık vıcık yağ.bana bu kadar yağ çekilse kapıya koymam o kişiyi.
sesi güzel olan türkücü.

hükümetten yana tavır alınca , hemen koyunlar tarafından linç edilen türkücü.

zaten bu koyunlara göre, bir sanatçı hükümete düşmansa iyidir, değilse kötüdür.

nasıl bir kriterse? ölüyü güldürür!

aynı şeyi orhan gencebay, hülya koçyiğit gibi sanatçılara da yapıyor bu develer.
çöpün vücut bulmuş hali.
itin tekidir. Ne sövsem az kalır. Evet.
ahmet kurala çektiği video da ahmet kuralsız diye başlıyor 5. sınıf isimle espri yapma beyin yaşı. video da yürü git yürü diye bitiriyor tipi evsizler gibi. para varken fakir olmak ne demek hem beyniyle hem tipiyle kanıtlayan bir insan.
Sanatçı dediğin yalaka olmamalı. Sanatçı dediğin sorgulamayı bilmeli, eleştirel bakış açısı denen bir şeye olmalı.
Sanatçı dediğin herhangi bir görüşün tellalı olmamalı.