bugün

ortalık gene karışacak, masa genişlemesi hikaye. zaten troller sosyal medyadan gaz veriyor. iyi parti bu ittifakı bozacak, masadan kalkmanın tekrar oturmanın kolay olmadığı gerçek. yavuz ağıralioğlu zaten kılıçdaroğlu'nun cb adaylığını istemiyordu, yakında yeni şeyler duyacağız orası kesin, zaten iyi parti oy kaybetti, kılıçdaroğlu için hdp var artık.
Kürtçüleri ve oyları bölmeyincileri kudurtmuş.
Yavuz -mevlan- uzatma, çık aday ol. Aziz Türk milletini mahzun etme, enkaz altında donarak can veren mazlumların kanı, hepimizi boğar, helâk eder ve müsebbibi sen olursun.
kendisinden cok hazetmem islamciligi, milliyetciligin onunde tuttugu icin ama bugun yaptigi aciklama A'dan Z'ye dogrudur. imza kase muhur artik ne derseniz diyin. ychp trollerini hop hop hoplatmistir.
bu adam kendi çıkarı için her şeyi yapar. sevmedim.
Eveeeett, iyi partide kurtçularının gidiş yolculuğu tüm hızıyla devam ediyor. Güle güle ağıralioğlu, uluya uluya.
Boş beleş açıklamalar yapıyor söylediklerine inanıyorsa pılısını pırtısını toplayıp istifa etsin çatlasanızda patlasanızda akp mhp gidecek aynı zihniyette olan yavuz ağıralioğluda gidecek.
Şovmen...
Bunun böyle olacağı belliydi şimdi mi anladınız.
Adam vatansever, iktidara 6lı masayla giderken bagajına pkk destekçisi yardakçısı hdpyi almak istemiyor.
Yine doğru söyleyeni dokuz köyden kovmuşlar.
akitlerin şu sıralarda pek beğendikleri kişidir. çaresizler sizi !..
Akp nin en sevdiği iyi partili.
Kuduz gibi köpürtmüş birilerini bu ne be
Adam gördüğünü söylemiş
Gerçi bunlar bir kaç gün önce merale sövüyorlardı
Kıbleleri şaşmış şepeleklerin
Ahahahaha.
iyi part sözcüsü sexy daddy.
Bil ki; "iT ÜRÜR, -TÜRK'ÜN KERVANI- HER DAiM YÜRÜR(Bi-iZNiLLAH)"
iyi parti Bi safradan daha kurtuluyor.
Basiti zora sokan, "ille de ben" diye seçimi riske sokan kendisi olmadığı halde sağlam kızılan siyasetçi insanı.
kripto akp li !...
Doğruları konuşmuştur. chp hdp'nin desteğini alırsa, hdp'nin güdümünden çıkamaz.
"Korkma - hüzünlenme, şüphesiz ki Allah(Azim eş-Şan) bizimle beraberdir."
Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi?
Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?

Yalandan ağlamayın timsah gözyaşları bunlar. Müslüman olmasa türk bile sayılmayacak kişi milliyetçilik ayağı yapıyor. Yemezler sizin bu gaz almalarınızı. Ychp ile iş tutup sonra vay teröristler ile işbirliği yapıldı. Terörün gölgesinde olamayız da bilmem ne. Belediyeleri kazanırken "iyi"ydiler ama. "iyi" oynuyorsunuz. Teröristlere en başından canınız cehenneme diyemeyen sahte milliyetçilerin de canı cehenneme.
Her iki cenahın da trollerini bir araya getirip üst üste dizebilme kabiliyetine sahip ülkücü. Trollerce ya akp'ye yanlıyor ya da chp'ye. Adam 5 yıl önce ne demişse dimdik arkasında. Fırıldaklık bu adamın mayasında yok. Yanlış adreste olabilirsiniz.
"Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'na Alperen Ocakları Genel Başkanlığı için Yavuz Ağıralioğlu önerilmişti. Ondan hayli uzun olan saçlarını kestirmesini istediler. Kestirmeyeceğini söyledi. Bu gencin inatçı tutumu Yazıcıoğlu'nun hoşuna gitti ve genel başkanlığa getirilmesini uygun buldu."(-gazeteci- Saygı Öztürk'den ihbaren;)

işte -trabzon uşağı- "türk çocuğu" , biatçı değil, inatçı. Muhsin reise -itirazsız- biat etmeyen, manokyana mı biat edecek? Böyle devam Yavuz, böyle devam; "ecdadın gibi!".
yavuz ağıralioğlunu detaylı tanımam yukarıdaki gibi söylemler duyduğumdan değerli birisi olduğuna ikna oldum, yüz tane ekreme bedeldir de Meralapla böyle bir delikanlı adam varken niye sahtekarları ısrarla öne sürer anlayamam, demek ki samimiyetin zerresi yok meral de. Yavuz Beye de derim ki GÜNAYDIN kardeşim, bu pazarlılar dün mü yapıldıki şimdi feryat ediyorsun. MUsinin sevdiği adam san eğer istifa eder ya REiS in yanına ya Desticinin yanına gidersin gittiğin yere değer katarsın, olduğun yerde üzerine kömür tozu atılıyor. Hem kendi namına hem memleket namına yazık etme .
Yavuz Ağıralioğlu: “Ben partimden rahatsız değilim, partime ve genel başkanıma yapılandan rahatsız oldum. Ben adaylıktan bağımsız, partime çalışacağım. Emeklerim Cumhurbaşkanı adayına da gider.”
BU ADAM BU LAFI SÖYLEDiYSE YAZIKLAR OLSUN SEVENLERiNE DUYURULUR.