bugün

Yalarım yavrum diyince daha da çekici oluyoruz.
(bkz: nereden çıktın bilmiyorum ama harikasın yavrum)
Eşime söylediğim sözlerden biridir. Sizin içiniz fesat amk.

Nuri abiden herkese gazoz...
Masfalesef ki var olan çekiciliktir. Bunu çekici bulduguma inanamıyorum ama istediğiniz kişi söyleyince bı yükseliyorsunuz selam ve duayla iyi sahurlar.
(bkz: uzan yavrum geliyorum)
yavru olmayı seven kadın tipinin düştüğü erkek modelidir.
ne olur ciddi olmayın. yavrum diyen erkek, çekiciliğin 15 metre yakınında bile olamaz. itici, kırodur. çekicilikle alakası yok.
görsel

inanma silkecekler.
siz ciddi misiniz? gerçekten var mı ya bu kelimede çekicilik? biraz tartışılmalı bu konu. oturumu açıyorum.
var bu.

yavrum oyundan sonra yazacam dediği an hormonlar tavan.
bunun bi alt seviyesi de 'güzelim' demektir. kesinlikle ikisi de aşkım ve balımdan daha etkileyici.
Kusura bakmayınız da çok amele bir hitap şekli. Aşkım sevgilim canım diyemeyenlerin kaçamak lafıdır. Yavrum evlada söylenir.
sevgiliyi köpek yerine koyan hitap şeklidir.
Bu sözlüğün libidosu neden hiç düşmez ??? Arkadaş bırakın kan biraz yukarı çıksın. Ne var ne yok diye bakmaya geliyorum sürekli cinsel içerikli başlıklar. Dergi alıp dağıtıp hepinizi dehleyesim var şu sözlükten.
Tanım: yanan bir yazar beyanı.
Var mı yok mu bi karar verin.
Şimdi yavrum demek var, yavvvrrrum demek var!
ses tonu ve mimikler önemli. Yavşakça yavrum diyen erkek itici gelir. sahiplenici bir tavırla yavrum diyen erkek çoğu kadına çekici gelir.
Şahsen kedi gibi olur sırnaşırım.
Insanı kasıklarından yakalayan efsunlu hitap.

Yalarım o ağzı.
Kişiden kişiye değişen çekicilik. Bazılarına göre iticilik olabilir. Güzelim de öyle mesela.
barzo sevenleri göstermiş başlık.
dişleri sıkarak, seni var ya üfffff! ile tamamlanırsa gayet romantik ve şairane bir sözcük olabilir.

yavrum ne amk, geldiniz 50 yaşına. küçülün de cebime girin pezevenkler.
Hiç de erkeği çekici yapan bir tabir değil, aksine basit ve itici. Evlada söylenebilecek bir lafın sevgiliye ya da eşe söylenmesi çok garip duruyor.
Bana fazla arabesk gelen hitap şekli.
Hoşuma gitmez.

Pek yavruluk bir tarafım olmadığı için de olabilir belki. Bilemedim şimdi.
Sadece kuzumla aynı anlamdayken ve şefkat içeren anlamda kullanıldığı zaman çekicidir onun dışında ne tarafa kusuyoruz?
Yavrumdan ziyade bence gülüm ya da hatunum demek daha iyi olur diye düşünüyorum. Bugün de kıroluğun dibine vurduk çok şükür. Ben sustum tamam.
Ay hoşt ulan diye cevap verilmeli.