1. 51.
    Şimdi yavrum demek var, yavvvrrrum demek var!
    ses tonu ve mimikler önemli. Yavşakça yavrum diyen erkek itici gelir. sahiplenici bir tavırla yavrum diyen erkek çoğu kadına çekici gelir.
    Şahsen kedi gibi olur sırnaşırım.
    7 ... beyaz guvercin
  2. 52.
    Var mı yok mu bi karar verin.
    ... e f e e
  3. 53.
    Bu sözlüğün libidosu neden hiç düşmez ??? Arkadaş bırakın kan biraz yukarı çıksın. Ne var ne yok diye bakmaya geliyorum sürekli cinsel içerikli başlıklar. Dergi alıp dağıtıp hepinizi dehleyesim var şu sözlükten.
    Tanım: yanan bir yazar beyanı.
    -2 ... seffafkirli
  4. 54.
    Pek değerli olduğunu iddia eden yazarlar, yazarlarımız size küçük bir bilgi vereyim mi ?
    Karşındaki kişiye söylediğin tabirler ona özel olmalı. Her sevgiliye aynı şekilde yada aynı tabirle seslenmek sevmek yada çekicilik olmuyor. Ne demiş zamanında şair ?
    "Adımı sesince duymaktan vazgeçtim" sevmenin güzel yanı sevdiğinin sesinden duyduğun tabirdir .bir sevgilimi yavrum diye hitap ederdim bir başkasına hatun diye bir başkasına ponçiğim . Siz de deneyin belki birşeyler hissedersiniz .
    1 -1 ... 8blackmamba24
  5. 55.
    güvende olduğunuzu, sonsuza dek o erkeğin şefkati ve sevgisiyle sarmaş dolaş olacağınızı hissettiren, bir kedi yavrusu kıvamında mırıl mırıl kendinizden geçiren çekicilik.

sevişme esnasında ise bütün bu duygular karışır yavrum kelimesinde ve erotizme dönüşür, aşık eder insanı.

duymak isteyen kızlar ekleyebilir.
    2 -1 ... sapnu puas
  6. 56.
    sevgiliyi köpek yerine koyan hitap şeklidir.
    -3 ... frank lucas
  7. 57.
    Ooo alırım bir dal.
    1 ... valentinesday in sarajevo
  8. 58.
    Kusura bakmayınız da çok amele bir hitap şekli. Aşkım sevgilim canım diyemeyenlerin kaçamak lafıdır. Yavrum evlada söylenir.
    -1 ... manyetizma
  9. 59.
    buyrun benim yavrum.
    1 ... ebu fesat
  10. 60.
    bunun bi alt seviyesi de 'güzelim' demektir. kesinlikle ikisi de aşkım ve balımdan daha etkileyici.
    3 -1 ... vuemay