bugün

Emmim...
Evet bu ben.

Şefkatle saçlarını okşayıp, yanaklarına hafif hafif mıncırmak suretiyle masaj yaparım hatun kişilere.
SiZ DE ONA KOÇUM DEYiN.
Adamdır o kadar.
Samimidir. Evet.
avrat diye hitap eden erkekten bir tık daha üstüdür.
(bkz: bayan değil avrat)
candır.

(bkz: nerede lütfen söyleyin)
Ben seviyorum ya, güzelim ve yavrum diyene bir tık düşebiliyorum.
bu yorumlardan sonra diyeceğim varsada demem.
Şimdi şöyle ki delicesine sevdiğim ve sevildiğim bir ilişkiyse bu desin çünkü gayet hoş fakat flörtse vs o samimiyete erişmediyse ne münasebet.
insanın içini ısıtır, ihihi.
eğer dalga geçmiyorsa bir sorun vardır orada.
Cimcime cadaloz prenses şeklinde hitap etmesi daha doğru olacaktır.
Söyleyişine göre değişir, Nuri Alço gibi veya kıro gibi söylemiyorsa samimi gösteren bir hitap kullanan erkektir.
Ben seviyorum valla.
(bkz: nereden çıktın bilmiyorum ama harikasın yavrum)
sanırım bu ben arkadaşlar.
sütü çilekli, yavrum, seni sürekli..

sempatik bulduğum bir hitap şekli. bana şefkatli geliyor nedense...
eğer yaşı 70 den azsa uygun bir hitap şekli değil.
Kalitesi düşüktür.
okudum .

açıkçası ne diyeceğimi bilemiyorum. bence neoliberalizm ülkemizin tek kurtuluş yolu.
aylarca aşkına karşılık bekleyen bi adam vardı o "yavrum" diye hitap ederdi bana. kızmazdım çünkü o kadar içten söylerdi ki kızmak bi yana hoşuma giderdi bir tek "yavrum"un içine sahiplenme, aşk, bağlılık her şeyi sığdırırdı. kıymetini bilemedim o beni beklemekten gocunmazken ben onun yolunu kapattım beklemesi için hiçbir sebep bırakmadım. şimdilerde o "yavrum" deyişindeki sıcaklığa o kadar ihtiyacım var ki eski mesajları okuyorum "yavrum" yazdığı yerlerde sesi kulaklarımda çınlıyor. öyle özel bi kelimedir işte benim için ve kişiden kişiye de değişir bu kelimenin kullanılış amacı, zaten sevgiden sahiplenmeden mi yoksa başka nedenlerden mi kullanıldığını tonlamadan anlarsınız.
Bir erkek tipi. Bence bu günümüz ilişkileri sebebi ile var. iki cins de balon karakterlere bürünüyor. Yani mesela, bu erkek kendi karakterini kendi içinde onaylayabilmek için bilinçsizce yapıyor bunu. Çünkü " bu tip" erkekler böyle demeli ona göre. Kadın da buna alışkın. Çünkü o erkek bağlamında "yavrum" onun için önemli bir şey söylenmiş hissi uyandırıyor. Yani o erkek iki gözüm demez mesela. Yavrum der.
kibirli tarz da söylüyorsa iğrenç
kur yapar gibi söylüyorsa çok seksi.
Baba olma ihtimalı olan erkektir. Sevgi sözcüğüdür ama kimin kullandığına bağlı.
O kişi ben oluyorum.
güncel Önemli Başlıklar