bugün

Dünyanın en muazzam duygusu. Çok tatlı ve masum varlıklar olan yavru ördekleri öpmeyi kim istemez ki?

görsel

Melek bu.
Oha aşırı tatlı. Olm gözlerimden kalpler fışkırıyor şu an.

Tanım: bu bebeklerin karşısında gayet normal bir duygu. Öpmek istemeyen kendini sorgulasın.

Bir de bu yavrucaklara işkence yapan orospu çocukları var. Allah onların bin türlü belasını versin. Vicdanı olmayan aşağılık yaratıklar!

Bebeeeeeekkk ahahah ya. Kazık kadar herifim bak. Sokaklarda koşasım geldi şu an. Ördek besleyip onlara babalık yapmak istiyorum. Süper başlık.
Allah'ın en büyük lütfu bu işte. Bir şeyi şirin bulmak çok ilginç ve tarifi mümkün olmayan bir duygu. Çok güzel.

Cidden şu an neden şirin bulmak diye bir duygu olduğunu düşündüm. insana çok iyi gelen harika bir şey.

Ördek daha harika tabii. Gerçekten melek bence. Masumluğun simgesi.
Yorumlarda ilk defa kimse olumsuz dönüş yapmamış, bence de çok tatlı bu arada.
Kız düşürme başlığı falan değil lan. Her boku karıya kıza bağlamayın.

Gayet yavru ördeklerin bebek ve melek olduğunu gösteren başlık. Yalnız fotoğrafta üşüyor bence o bebiş. Üstünü örtmeyip foto çeken dangalağı elime geçirsem döverdim. Büzüşmüş yavrum. Uykusu var bir de.
Siz ne güzel insanlarsınız ya. Ülke orospu çocuğu pislik kaynıyor ama bu başlıkta yavru ördeği seven insanlar bana umut verdi. Zaten başımıza taş yağmıyorsa böyle vatandaşlar sayesinde.
Buyuyunce iyi piser kuyuda o.
ananızı yiyin ananızı. oçlar! yavru ördekten bahsederken insanın aklına nasıl pişirip yemek gelir lan? hiç mi vicdan yok sizde?
buna eksi atacak kadar karaktersiz olacak ne yaşadınız acaba.
insana kafayı yedirebilecek kadar muhteşem bir duygu. Yavru ördekler dünyanın en tatlı varlıklarıdır. Melektirler.

görsel
insanın hakim olamadığı bir davranıştır.

Çünkü çok tatlı ve sevimli oluyorlar.
Hâlâ topyekun helak olmadıysak, pompei gibi taşlaşmadıysak, başımıza taş yağmadıysa sebebi bu duygu olabilir.

Yavru ördekler ve onları çok seven insanların masumiyeti bizi ayakta tutuyor olabilir. Yoksa bu dünyanın çekilecek bir tarafı yok.
Öz torununa tecavüz eden orospu çocuğu da bu ülkenin insanı, yavru ördek öpmek isteyen insanlar da bu ülkenin insanı.

Ülkeden nefret etmek üzereyken umutlandırıyorsunuz lan.

Yavru ördekler cidden çok tatlı bu arada.