bugün

Ezilerek ölürsün inşallah dediğim orospu.
küfretmenin hakaret sayılmayacağı bir sözde öğretmenin aşağılık hareletidir.
umarım videosu yoktur dediğim ama linki görünce kahrolduğum, ruh hastasıdır. videoyu izleyemedim, izlemedim.

dünya bu yavru köpeklerin yaşayamayacağı kadar küçük bir yer değil arkadaşlar. koskoca dünyada huzur vermedi bu insanoğlu hiçbir canlıya. utanıyorum!
Ekrem imamoğlu döneminde olmuştur. Evet
Ezer serefsizler ezer kediyi de köpegi de ezer insallah kamyon altinda kalirlar.
Allah belasını versin. Allahın lanet ettiği yer adana!
ölürsünüz değil mi, inip bi yanına varsanız hayvanın? ölürsünüz değil mi, bir dakika durup başını okşasanız. ölürsünüz iki kap yemek verseniz. paranızdan para, vaktinizden vakit mi gider?

ulan insana dair bütün ümidimi alın. böyle böyle alın. basayım gideyim anasını satayım buralardan. netten haber okuyasım bile gelmiyor böylelerini görmemek için. sokağa çıkasım geliyor.

beter olun arkadaş. o arabalarınızı, evlerinizi satıp dilenecek durumlara düşün umarım.

içimi kararttınız ulan içimi.
Vicdansız bir şahıs. Kadın demeye öğretmen demeye dilim varmıyor. Ezdi lan göz göre göre. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın inşallah tez zamanda.
Yavrum nasil can çekişiyor yerde
Anlamıyorum insanları,anlamıyorum. Sana zararı bile yok nasil bi kötülük var içinde de gittin ezdin bi canlıyı.
Bir de buna cocuk emanet ediyoruz. Vicdansiza,cocuk.
sana oksijen sağlayan ağacın yaprağını si.eyim.

senin kulağına kamet getiren imamın avradını si.eyim.

gönülsüz si.kişin evladı, allah bin türlü belanı versin senin.
Hayvanları çok sevdiğim için Korkumdan açıp izleyemedim videoyu.
Ama sanırım çok kötü bir şey yaşanmış.
Umarım bulup da cezasını verirler tez zamanda.
(bkz: kısas)
Izlemedim ama bile bile eziyorsa para cezası ile kurtulamamalı. Hayvan öldürenlere de suçlarına göre müebbet verilmeli bence. Sonuçta olay " can almak" değil mi?
nasıl bu kadar kötü kalpli olabildiği anlaşılamayan hasta ruhlu eğitimci.
ne amaçla yaptığını, aklından neler geçtiğini anlamak mümkün değil.

edit: korktuğu için ezdiğini söylemiş. yine de haklı bulmuyorum.
Senin de senin vereceğin eğitimin de götüne sokayım.
Bu kansız or*sbu 17 yıl almayacaktır mesela. Hatta hayvanlar eşya kabul edildiği için hapis cezası bile almayacak. Caydırıcı bir ceza vermedikleri için hasta ruhlu serefsizler devam ediyor.

Yapanla, engellemek için hiçbir şey yapmayan sistemin hiçbir farkı yok.
hayatında çok sevdiğin ve çok değer verdiğin bir şeyi öyle bir kaybet ki tıpkı ölen yavrularının arkasından bir süre boş boş bakan o anne köpeğin yaşadı duyguların kat kat fazlasını yaşa.
güncel Önemli Başlıklar