1. 1.
    https://mobile.twitter.co.../1114941084386439170?s=12

Eb ağır cezayı alması gereken vicdansız orospu kaltaktir.
    16 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Ezilerek ölürsün inşallah dediğim orospu.
    8 ... consigliere
  3. 3.
    küfretmenin hakaret sayılmayacağı bir sözde öğretmenin aşağılık hareletidir.
    12 ... serdarsl06
  4. 4.
    umarım videosu yoktur dediğim ama linki görünce kahrolduğum, ruh hastasıdır. videoyu izleyemedim, izlemedim.

dünya bu yavru köpeklerin yaşayamayacağı kadar küçük bir yer değil arkadaşlar. koskoca dünyada huzur vermedi bu insanoğlu hiçbir canlıya. utanıyorum!
    7 ... zera
  5. 5.
    Ekrem imamoğlu döneminde olmuştur. Evet
    3 -17 ... kokontomokonto
  6. 6.
    Ezer serefsizler ezer kediyi de köpegi de ezer insallah kamyon altinda kalirlar.
    7 -1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Allah belasını versin. Allahın lanet ettiği yer adana!
    ... crouch kimdir lo
  8. 8.
    ölürsünüz değil mi, inip bi yanına varsanız hayvanın? ölürsünüz değil mi, bir dakika durup başını okşasanız. ölürsünüz iki kap yemek verseniz. paranızdan para, vaktinizden vakit mi gider?

ulan insana dair bütün ümidimi alın. böyle böyle alın. basayım gideyim anasını satayım buralardan. netten haber okuyasım bile gelmiyor böylelerini görmemek için. sokağa çıkasım geliyor.

beter olun arkadaş. o arabalarınızı, evlerinizi satıp dilenecek durumlara düşün umarım.

içimi kararttınız ulan içimi.
    9 ... mofbe
  9. 9.
    Vicdansız bir şahıs. Kadın demeye öğretmen demeye dilim varmıyor. Ezdi lan göz göre göre. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın inşallah tez zamanda.
    2 -1 ... gazeloglu
  10. 10.
    karşıma çıksa yapacaklarımdan sonra ceza yiyeceğimi 1 saniye bile düşünmeyeceğim orospu çocuğu. köpeklerden korktuğum için durmadım demiş bir de, umarım ya seninle ya da seninle aynı boku yiyen biriyle karşılaşırım da asıl korkmanız gerekenin hayvanlar değil insanlar olduğunu bizzat öğretirim size.
    4 ... surrealist tablo