1. 1.
    Amacı merak edilendir. Amaç köpeğin karnını doyurmaksa git marketten 1 litre süt al. Açık ve net.

https://youtu.be/Jiz_JvPnlwk
    6 -6 ... darah hitam
  2. 2.
    Arada patisi ile vurması çok tatlı.
    2 -2 ... eski bir ruya
  3. 3.
    tukyu mitolojisinin tersi olabilir.
    ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Bir kadının memesi emilirkenki görüntüyü youtube da yazarın nasıl bulduğu, ararkenki amacı daha çok merak ettirir.
    9 ... dinsiz kitapsiz kafir
  5. 5.
    Bir insan ile bir hayvan arasında bazen mesafeler kalkıyor. Mesela benzer bir olay benim başımda da var: Bir muhabbet kuşum var. bir şey yediğimi görünce o da istiyor. Ağzımı açtırıyor. Kafasını ağzıma sokuyor. yediğim şeyden alıyor. Çok da kafaya takmamak lazım. Olağan şeyler bunlar.
    4 -2 ... lesley mateas
  6. 6.
    Ben de ayak parmagimi yalatiyordum. Çok da seyetmemek lazım.
    3 -2 ... katmir
  7. 7.
    tipik kadın davranışıdır. büyüyünce vajinasını yalatacaktır. hatta yalatıyordur belki de?
    4 -15 ... bize de mi caylak
  8. 8.
    Koca memeli pardon koca yürekli kadındır.
    8 ... fyabse
  9. 9.
    abdestim sakatlandı sizin yüzünüzden yezidler, münafıklar!
    5 -9 ... ibni maymun
  10. 10.
    kadında süt olduğuna göre kucağıına çok yakın zamanda ınga bebek almış olmalıdır. o durumdaki kadınlar, diiğer canlıların bebelerine çok düşkün olurlar.

memesinden süt sağıp ılık suyla karıştırıp yavru kedilere vereni biliyorum. kadın, "bunlarda bebek" demişti.

ben resim olarak çok beğendim.

çok güzel birşey yapan bir kadın. ona o hareketi yaptıran şeyin önünde hepiniz saygıyla eğilirsiiniz.

ona o hareketi yaptıran şey, "annelik içgüdüsüdür"...

kukuyu yalatmak falan gibi iğrençlikler yazmışlar, o sıçıılmışlara cevaben, her emziren anne kukusunu yalatmaz, diyelim.

annelik içgüdüsü , tanrısal bir içgüdüdür, dalga geçilecek yanı yoktur.
    10 -4 ... paganviodio