1. 1.
  Kac tane petshop gezdim bir tane husky bulamadim ya doğru düzgün bulamadım hep kus ve balık satıyorlar birse fino bir tane yer numarami aldivgelirse haber veririm diye ses seda YOK. Koskoca istanbulda bir yabru husky bulamiyorum veya ben bulmayı beceremiyorum.
  -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  Şunun tatliligina bakın ya bunlardan bir tane almam lazım benim.
  yavru husky satan pet shop bulamamak
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 3. 3.
  isabetli bir durum. bulamayın zaten. sahiplenecek bir sürü hayvan sevgi dolu yuva beklerken, sırf para için evinde hayvanını çiftleştirip bebeleri satan pezevenklere para vermeye ne bayılıyorsunuz ya.
  7 ... lady kk
 4. 4.
  Gereksiz giysilere Ickiye sigaraya, cafelere o kadar para harcaniyorda sevimli bir kopek satin almakta ne var. Sonuvra dunya tatlısı insana dost olan bir canli sacma sapan seyler satin almaktansa köpek satin alırım.
  1 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 5. 5.
  içki sigara ve kıyafetlerin canı yok. burda mevzu bahis olan şey bir can. canın fiyatı pazarlığı cinsi olmaz. can candır. caka satmak isteniyorsa mal alınmalıdır. can üzerinden prim kasılmaz. bu zihniyetteki insanların herhangi bir hayvan beslenmesine bile şahsen karşıyım. siz prim kasmaya çalışıyorsunuz. sizin amacınız bir cana can olmak değil, sevgi vermek değil. ayrıca şu sevimliliğe bak denip satın alınan çok fazla cins kedi köpek hatta tavşan kuş büyüyünce sevimliliği gitti diye (zihniyete bak) sokaklarda çiftliklerde ya da petshoplara geri verilmiş durumda. sokaklardaki bitap haldeki goldenlar terrierler ve daha niceleri nerden çıktı sanıyorsunuz? sokakta iran kedisi gördüm ben be.
  2 ... lady kk
 6. 6.
  Guzel bir ihtimaldir. Insallah hicbir hayvanin satisi bulunmaz.
  5 -1 ... when i was a child
 7. 7.
  yavru husky satan pet shop bulamamak
  5 -1 ... hamile taklidi yapan panda