1. 1.
  attiklari her adim, yaptiklari her is, düsündükleri her sey yavas olan, hayatlari yavas hareket eden ve bu hallerinden rahatsiz olmayan sinir stres sebebi olan insanlardir. bünyede gereksiz bir asabiyete neden olurlar. bir seyi kaldirip baska yere koymalari 10 dakikalarini alir. sorulan bir seye cevap verene kadar baska konuya gecilir. böyle kafayi koyacan bunlara. bak sinirlendim simdi.
  2 -2 ... kopush
 2. 2.
  erken yaşlanmış, erken ölmesi gereken insanlardır. zaman kaybettirler sadece gereksiz insanlardır.
  ... doubleyou
 3. 3.
  belli bir süre sonra sıkıntı, stres yaratan insanlardır. gözünüze batarlar. kısaca uyuşuk da denir.
  1 ... fayaka
 4. 4.
  ya üşengeç tiplerdir ya da ergenlik çağındaki bir genç.
  (bkz: ergen üşengeç)
  1 ... patlaklastik
 5. 5.
  sinir bozucu insanlardır.
  2 ... silte
 6. 6.
  iş yavaşlatma eylemi yapma ihtimali olan insanlardır.
  ... tweener
 7. 7.
  bunlar genelde ankaralı olurlar. istanbul'a gelince insana sinir krizleri geçirtmekte çok başarılıdırlar. ankara'nın hantal havasına alışmış bu durağan insanlar istanbul'a gelince de hareketsiz formlarını korumak isterler ve trafiği felç ederler. bu adamlar hiçbir şekilde istanbul yaya ve araç trafiğine uyum sağlayamıyorlar. yahu yere paralel yürüyen merdivende durulur mu be kardeşim? ilk defa sizden görüyorum bunu ben yaa... ayrıca yürüyen merdivenin sol tarafı da boş bırakılır ki insanlar yürüsün. adamlar yürüyen merdivene ayakları değdiği an puta dönüşüyorlar ya. insanların bir yerlere yetişmek zorunda olması için acele etmesi çok mu garip bee.. bizim sizin kadar vaktimiz yok canlarım..bu şehre geliyorsanız uyuşukluğu da başkentinizde bırakın..
  1 -2 ... krizantem
 8. 8.
  anladığım kadarıyla uludagsozlukte en nefret edilen insanlar.
  1 ... greenplastic
 9. 9.
  (bkz: tembel hayvan)
  ... suhuko
 10. 10.
  yolun ortasından, özellikle araçların önünden, k.çını afedersiniz bayrak gibi gere gere, milim milim yürür bunlar. ezeceksin arkadaş bunları. ben kaldırımdan gidiyor muyum?
  ... endirekt serbest vurus