1. 1.
  kızların gereksiz milyonlarca özelliğinden sadece birisidir.elde tutmayı zor olarak düşündüklerini varsayıyorum ve kezban bunu başarırsa kendisini karşı konulmaz olarak düşünecektir kanımca.
  1 ... tanrinin bitirme tezi
 2. 2.
  Kesinlikle doğrudur.

  Herkes tarafından rahatça gözlemlenebilir bu. iki tip gözlemleyin.

  1)birinci tıp böyle yavşak, şerefsiz herkese yürüyen sonrada arkadaşız biz hehe diyen tıp.

  2) ikinci tip ise yavşak olmayan normal birisi olsun.

  Şimdi bu normal tip doğru dürust konuşan, cıvık cıvık davranmayan, gayet saygılı olan birisi olacak ve kız buna hiç pas vermeyecektir.

  Yavşak olan ise istediği gibi davranıp kızla küfürlü konuşup, ona ve diğerlerine de yazıp hepsinin ilgisini kazanacaktır.

  Bu işler böyledir o yüzden kızlar tarafindan sevilmek isteyen yavşak, insanlar tarafından sevilmek isteyenler ise iki yüzlü olmalıdır.

  Edit: bazi yavşaklar üzülmüş ve sizde yavşayın diye tavsiye vermiş. sizin yavşamak için cabaladiginiz kişilere ben bakmiyorum, tip faktörü. Bahsettiğim gibi gözlem.
  16 -3 ... keyfkahyasi
 3. 3.
  Kadınlar iyi erkekle dertleşir kötü erkeklere aşık olurlar.
  7 ... cypher
 4. 4.
  yine bir berkecanın kalbi kırılmış denilendir.
  2 -2 ... dincifilozof2
 5. 5.
  valla çok güzel tespit tebrik ediyorum..
  ... sevimlibayan
 6. 6.
  yavşak erkekleri yavşak kızların daha çok sevmesi durumuyla değiştirilmesi gereken başlık.
  ... kulleteyn
 7. 7.
  Adaletsizlik, ama sonunda mutlaka efendi erkeğe mecbur kalırlar bir şekilde.
  ... kemal9605
 8. 8.
  Yooo Ülke nüfusunun yarısı kadar karı kız tanıdım hiç biri öyle yaffffşaaaak istemiyordu.
  4 -1 ... las amores son mentiras
 9. 9.
  (bkz: ne sandın yarraaam)
  ... buyuk resmi goren padisah
 10. 10.
  Bir zamanlar bende "yavşak" kategorisinde bulunduğum için bağzıoğ şeyler söypemek istediğim iddia.

  Şimdi hacı sen amfinde tek başına oturan, kimseyi takmayan, kendi çapında takılan biriysen kimsenin seninle konuşmaması normal. Ben lisedeyken aynı anda 6 tane sevgili yürütmüştüm. ikisi benim okuldan üçü başka okuldan diğeri başka bir ildendi.

  Bunun nedeni şöyle ki, her kızla samimi olmam, hep espri yapmam ve sürekli birinin koluna girmem. Hatta bi ara öyle bi olay olmuştu ki, aynı gün üç dört kız bir yerlere çağırıp takılmak falan istiyordu. Birbirlerini kıskanıyorlardı vs. Bu kızlarla da aramda hiç bir ciddiyet yok. Tenefüsten tefüse denk gelirsek aşkım naber diyip koluna girip kantine gidiyordum, daha görmüyordum. Tabii sevgililerden biri çakarsa bi bokluk olduğunu ve anlarsa, daha kimse bakmıyordu yüzüme ama yine de unutturuyordum. Ulan ne anlatacaktım ne anlatıyorum.

  Bak hacı emmi, o holivud filmlerini geçiceksin. Atılgan olmazsan kimse sikine takmaz seni. Hikayeler, fıkralar, anılar falan anlatıp güldürünce, espriler yapınca herkes seninle takılmak ister. Ortaya oynarsan çevren olur. Sonra aralarından seçer evlenir misin, yemeğe mi çıkarsın naparsan yap.

  Amma velakin sen dersen ben elliot olucam, herkesi izlicem gözlicem ama kimseyle konuşmicam bilinmez olucam kimse gelip senin hakkında bişey öğrenmek istemez. Sen kalassan millet napsın.
  -3 ... tenri