bugün

yazıklar olsun sevgilidir.bölelerinin soyu acilen tükenmeli.
sorduğunuzda klasik cevaplar verir:

- uyanmıştım, o arada sana baktım aşkım.

- hatırlamıyorum aşkım, uykuluyken girmişim.

hadi lan oradan! hele ki lafı geçiştirme konusuna girerlerse direkt, uzak durun aga.

- sen beni kıskanıyo musun bakim:)

kaç kaç kaç!
berkecana memişlerini açıyodur sen istediğin kadar pozitif düşün.
yüzde yüz ağzına sıçacağım sevgilidir.

madem yatıyorum deme pezevenk salak mı var karşında.
Olayın gerçekleştiği andan itibaren eski sevgilidir.
ağzını yüzünü tokatlayacaksın bunların.

birkaçını sallandıracaksın ki diğerlerine ibret olsun.

linç girişimi mode on...
(bkz: başlık açardım)
Sabah kız arkadaşına yazdığı uzuuuun mesaja "Gnaydn!" diye cevap alacak. Minimum 4 ay "Neyse ben yatiym de sen rahat rahat konuş arkadaşlarınla, ben seni rahatsız etmiyim!" gibi triplerle karşılacak, içten içe eriyecektir. Yazarken üzüldüm bak.
Sevgiliniz bik bik sürekli sizinle konuşmak mi zorunda.
Siz de sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz konusturmayin şimdi beni.
Başkasının sevgilisidir ve sevgilisiyle konuşmak için sizi başından savıp whatsappta sevdiceğiyle takılıyodur.
Vurduruyordur. Net.
Çükü kopsun.
Yatiyorum demis.
Uyuyorum dememis ki.

Sanki siz hep ayakta mesajlasiyorsunuz.

Daha anlasamiyorsunuz insanlarla, bir de sevgili olmaya calisiyorsunuz.

Vay arkadas!
size iki tane pırıl pırıl boynuz hediye edecektir.
uykusu gelmemiştir, ya da sizi kontrol ediyordur ben uyuduktan sonra whatsappa giriyor mu diye.
Sorduğun zaman kesin bahane üretecek kişidir. Ya su içmeye kalkıp gruplara bakmıştır ya da seni kontrol ediyordur.
Ayıp eden sevgili,açıklaması varsa itina ile dinlenilir sonrada gereken trip atılır.
Şerefsiz sevgilidir. Tez elden ayrılınması gerekir.
Merve'yle konuşuyordur...çok fesatsınız.
kötü bir niyeti olsa başka telefon kullanır, başka bir şekilde de yapar, kimsenin ruhu bile duymaz. insanları boğup sonra niye yalnızım diye ağlamanın lüzumu yok.
ne demek yatıyorum dedikten sonra whatsappa girmek o nasıl bir rahatlıktır, sonrası kötü olur.
Ya uykusu kaçmıştır ya da sizi uyutuyordur.
Oldu olacak kelepçe takın, eve bağlayın.Whatsappa da girer dışarı da çıkar ne var bunda yahu?
eğer karşıdaki kişi whatsapp kullanmıyor ise (bkz: ben) haberi bile olmaz. ancak ve ancak burada görev, var ise ortak en yakın arkadaştan alınan istihbarattır !! ama gene de birkaç kereye mahsus iyi düşünülebilinir kıskançlık içe atılarak. sonrasında mantıklı açılaması olmayıp da devam eder ise artık sevgilim olmaz zaten. atarlandım bak durduk yere.
ilk buluşmanızda sanki hiç bir şey yokmuşcasına öpecekmiş gibi kafanızı yanaştırıp burnunun üzerine çottaaaankkk diye kafayı gömmeniz gereken sevgilidir. ağzı burnu pörtlemiş kanlar içerisinde dizlerinin üzerine çöktüğünde belinizden çıkaracağınız kırbaç ile oracıkta cezalandırınız..

bak sen şu ifriteeeee bak sen şu cadolozaaaaa yatıyorum diyor bir de üzerine whatsapp a giriyor heee işte böyle cezalandırınız anında.. bu nasıl bir ihanet yaaaa senden habersiz whatsapp a giriyor hemde ben yatıyorum dedikten sonra nıç nıç nıççç..

lan ironi yaptım he şimdi darağacını kurmayın asmak için hemen. bazı tipler var anlamıyor önce eksiyi basıyor sonra bedduayı basıyor acımadan. ondan sonra başımıza gelmeyen kalmıyor sağda solda ehehehehe.