1. 1.
    Yatmadan alınacak duşun her türlü alacağı olaydır. Sabah duş almak ayılmaya değil daha çok miskinliğe sebep olur.
    6 -2 ... masa6bilgisayari
  2. 2.
    Vs yok ikisi de elzemdir. Sabah soguga yakin su tercih ediniz ki vucut direnciniz artsin.

Edit: tamam ayda bir dus aliyorsuniz anladik.
    1 -9 ... ruut altmis alti
  3. 3.
    Haftasonu sabah duş almak, hafta içi yatmadan önce duş almak.
    8 ... 29th
  4. 4.
    işten gelince ve sabah çıkarken almak iyi bir adettir.
    işten geldiğinizde sizi rahatlatır.
    sabah aldığınızda sizi ayıltır.
    1 ... uykusuzklavye
  5. 5.
    Şimdi zaten 3 haftada bir duş alan biri olarak hangisinin olduğunun önemi yok benim için.

Temizlik önemli.
    3 -3 ... kaybolan ruhun penasi
  6. 6.
    Ah işte yatmadan önce zor gelmişti ama şimdi 5 katı daha zor geliyor iyi mi!
    1 ... kanatlari var ruhunda
  7. 7.
    yatmadan önce duş alıp saçlarınız düzgün uyanabiliyor musunuz?
    1 ... firindasutlacc
  8. 8.
    sabah alınan duş tur çünkü akşam yattığınızda saçlarınız düzgün bir şekilde uyanılmaz. bu yüzden sabah ılık bir suyla duş almak hem sizi dinç tutacak hemde daha ferah olacaksınız. ama sakın soğuk havalarda erken kalkacaksanız sabah duş almayın. çünkü hasta olursunuz bizzat kendimden biliyorum. sabah duş yapmayı severim ama o günde kış, gene yaptım tabi akşam işten sonra eve bir geldim burnum akıyor, boğazım şişmiş, gözlerim alev atıyor. yani kış aylarında sabah duş almak yerine akşamdan alın ama yaz ayı ise sabahta alabilirsiniz.
    1 ... ebrujan
  9. 9.
    her sabah duş almak. istisnasız her sabah.
    ... hayta38
  10. 10.
    yatmadan önce wins.

sabah yatak odası walking dead dizi seti gibi aq nereye duş alıyon. yüzümü zor yıkıyorum. bir de sinüzitten korkuyorum.
    2 ... noc lafsniw