bugün

tedavi edilmesi gereken zihniyet.
ismi sosyal medyada hızla Yayılıyor. Yarın birgün Başına aynı derecede Bir bela Gelir Umarım.
Kanit yetersizliginden serbest birakilmis olmasi bir yana daha da beteri ulkemizde hayvan haklari icin cezalar yetersiz hatta yok denecek duzeyde olmasi dusunuldugunde halk tarafindan iskence edilmesini diledigimiz canidir.
evet şerefsizdir. evet tüm kötü lafları hak eder. ama kediyi öldürmüş insanına yapılan yorumlarda içindeki işkenceciyi çıkartmak büyük tezat. bunu da öyle öldüreceksin diyen insanın o mahluktan ne farkı kalır?
ayrıca kişinin adı her yerde ifşa ediliyor. açık hedef haline getiriliyor. bu da ayrı bir sorun.
eskişehirde olsam ağzını burnunu kıracağım psikopat. istanbul'a gelme olum, gelirsen de bana denk gelme.
böyle anlatmış bir de utanmadan. küfür sevmem ama bununki orospu çocukluğundan başka bir şey değildir. acılar içinde kıvranarak ölürsün inşallah.
görsel
ne suçu vardı o kedinin orospu? lan hadi öyle yaptın, sonra kediye bakınca için de mi sızlamadı yüreğini siktiğîmmm.
Senin ben ananı karını sikeyim . Kedi bende sevmem ama bi canlıya bu yapılır mı orospu evladı . Can lan o sevmek zorunda degilsin sokağa at anasini siktigim . Sen annenin kucağına bebekken işeyince keşke annende sana aynısını yapsaymış gavat.
Videoyu izleyebilecek cesaretim yok. Uykumu kaçırdı sinirden ibnenin evladı. Umarım can cekiserek geberir. Sürünür. Sürünürken de onun videosunu ceksinler oturup kahkahalarla izlemezsem insan degilim.
http://www.haberself.com/h/6075/

konuşmaları ile insanı iyicene çileden çıkaran cani.
Geçen yıl kedim hastalanmıştı ve veterinere getirirken kucagıma işemişti hiç tiksinmemiş ve umursamamıştım tek istegim kedimin iyileşmesiydi ama öldü.
şimdi bu vicdan yoksunu orospu çocugu senin kararmış kalbinin amk ben aynaya nasıl bakıyosun nasıl her yeni güne uyanabiliyorsun ben bu görüntüyü bile izleyemedim sen nasıl bir ruh halindesin ki bu işkenceyi zavallı hayvana yapabiliyorsun dilerim en kısa zamanda cezanı en agır şekilde ödersin.
küfür etmenin bile az kalacağı mahluktur.
ulan benim köpeğim bembeyaz halının ortasına işedi, bağırdım diye vicdan azabı çekip hayvandan özür diledim, bu ibne yatağına işedi diye hayvana 1,5 saat acı çektirmiş.
ki aslında işemek falan bahane. günlük hayatta bir insana gücü yetmeyecek orospu çocukları güçlerini böyle hayvanlar üzerinde falan deniyorlar, egolarını tatmin ediyorlar.
Bunun en sevdiği 3 insanı alcaksın, bunu bağlıcaksın, sevdiklerini gözùnün ônünde kazığa oturtacaksın, kendinin de dişlerinden başlayarak vùcundaki tüm çıkıntıları tek tek sökeceksin ama ölmesin diye ilaç verceksin.
+18 olsanız bile izlemeyin gerçekten çok kötü kedimin kafasına vurmuştum deri ceketimi yırttı diye videoyu izledikten sonra o aklıma geldi vurduktan sonra çok pişman oldum ama yeniden tiksindim kendimden ulan nasıl yapabiliyorsun böyle birşeyi bu nasıl ruhsuzluk.
* * anasını sikim bu orospu çocuklarını mitralyözle tarayacaksın bir damla göz yaşı dökersem kellemi keserim.
"keşke hiç izlemeseydim." dediğimdir. insanları zorla küfür ettiren aptal, boş beleş tipin yaptığı eylemdir. senin ben geçmişini sikeyim.
okulu yeri yurdu belliyse bu güzel bir şeydir. eğer olay doğruysa linç edilmesi, dövülmesi ya da öldürülmesinden gayet hoşnutluk duyarım.
Allah belasını versindir. Hastalıklı eyleminin bedelini en ağır şekilde öder umarım.
Vahşet. Tam anlamıyla. Allahım, nasıl miyavliyor acıdan... hiç mi içi acımaz insanin. Allahim bunlari yaratan sen misin?
Video daha fazla paylaşılmasın, gerçekten korkunç. Küçük çocuklar sosyal paylasim sitelerini kullaniyor. Bu vahseti yapan hasta ruhlu sapigin amaci da zaten bu...

Edit: başlık başa.
bunun gibileri ağır sopadan geçireceksin işte.
videosunu izlemedim izlemem de fakat o orospu çocuğuna ağır cezalar verilmesi taraftarıyım. bide videoya çekip koymuş amına koduğumun çocuğu.
Mide bulandıran, yorumları okuduktan sonra, izlemeye cesaret edilemeyen vahşettir.
Kelimeler kifayetsiz kalmıştır...
hayvan öldürenler kesinlikle hapis yatmalı ve para cezasına çarptırılmalıdır. ama lütfen bunu dana kesmekle karıştırmayın.
ne olduğu tam olarak belirlenememiş insanımsının yaptığı işkencedir.
Olayı bilmiyorum nedir ne değildir fakat da evde neden kedi besliyorsun o zaman mal işerde sıçar da hayvan. Ama öyle ulu orta yere değil köpek değil ki bu evin her köşesine işesin. büyük ihtimalle tuvalet eğitimi verilmemiş ya da tuvalet yapacacağı yere girişi engellenmiş kediciğin. Kendi kedim midesini bozmuş bir gün kuşacakmış hayvan bir sağa bir sola dolandı miyavlayarak en sonunda gözümün içine bakım halının üzerine kusuverdi sonra utandı yerine gidip hiç kalkmadı. Mahcup oluyorlar bizden daha çok düşünüyorlar fakat biz insanlar onlar kadar olamıyoruz. Kisinin psikolojik sorunları var bunu yapan ileride neler yapmaz ki? Cezası verilmelidir
Gözü dönmüş mahlukat.
faceimde de bütün bilgilerini paylaştığım, hem hukuki cezasını, hem de toplumsal cezasını almasını istediğim, mahluk bile diyemeyecek kadar nefret ettiğim, nefes alması bile sinirimi bozan şerefsiz. evinde 4 kedi besleyen biri olarak hala kendime gelebilmiş değilim, videoyu izleme gafletine düşmeyin, gerçekten çok fena.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar