bugün

(bkz: supernatural)
film setinde olduğunuzu gösteren olaydır.
(bkz: tuvalete girdiğinde tavandan kafana bok damlaması) kadar rahatsız etmeyecek eylem.
sam winchester'ın yorganıysa gayet doğaldır. ardından annesi ya da kızarkadaşı tavana yapışmış bir şekilde alevlenip, yanacaktır.
(bkz: kedidir kedi)
(bkz: attır at)
(bkz: gerdek gecesi)
(bkz: Hep amerikanın oyunları bunlar)
Bir Lilit fantezisi.
Penny bir bölümde The Bing Bang Theory'de Sheldon'ın nasıl bir cinsel hayatı var diye soruyor. Ekip de "o kadar çok thai food yiyor ki, mitoz bölünerek üreyeceğine inanıyoruz" diyor. Leonard da "bir gün kanatları çıkacak, kozasından çıkacak" gibi bir fikir üretiyor. Penny de bu geyiğin üstüne, "thanks for the nightmares" diyor. Saat 04:15, ben de aynı lafı söylüyorum sözlük ahalisinin bu başlığı coşturanları; thanks for the nigthmares.
götü açıkta yatmanın yan etkilerinden biri.
spiderman.
supernaturel.
leon.
En kısa zamanda korku filmlerini izlememesi tavsiye edilir.
Evden çıksın,
sosyalleşsin,
hayal gücünün sınırlarını o işten ekmek yemiyorsa zorlamasın.
Peynirin kilosunun 20 lira olması kadar korkutucu değildir, yazarken bile ürperdim..
birazdan yan odadan acayip bir dilde şarkı söyleyerek ip atlayan saçları örgülü kız sesinin de geleceğinin habercisi olan olaydır. ev 2 katlı falansa merdivenlerden basketbol topu yuvarlanabilir de tabi.
uyumadan önce alfred hitchcock'un "psycho" filminin seyredildiğinin dolaylı göstergesidir.
Hemen ajdar in cikita muz sarkisi soylenerek, bu durumdan kurtulabilirsiniz.
spiderman sizden saklanıyordur.
sonrasında bir hışımla uyanılır, bir bardak su içip tekrar yatılır.
Aman ketçaptır diyip geçmek gerekir. Bu umursamazlıkla fazla hayatta kalmam doğrusu.
Yatağı kirletmesi dışında endişelendirmeyecek olaydır.