1. 1.
    kadınla erkekle alakası yok. vaktiyle o kadını canından çok seviyorsun, allah göstermesin böyle bişeyi fakat hastalıkta sağlıkta eş oluyorsun o kişiyle. zor bir şey elbet ama tabi ki altını temizlersin. mesele kişilik meselesi.
    21 ... the outsider
  2. 2.
    insanlığın, sevginin tescillendiği eylemdir.
    tabii ki de yapılmalıdır.
    14 ... guneyden
  3. 3.
    bir dakika sonra başımıza bir bela gelmeyeceğinin garantisi yok. dua et de aynı duruma sen düşmeyesin.
    8 ... uykusuz baykus
  4. 4.
    allah göstermesin derim. ama olursa kesinlikle temizlerim.
    9 ... dumensiz haydar
  5. 5.
    gerçektende seven insanın yapacağı eylemdir.
    10 ... vrock
  6. 6.
    Temizlerim. Bu hayatta yoldaşım olan adamın her gününde yanında olurum.
    16 -1 ... xamr
  7. 7.
    alt temizleme eylemi rahatsız edici olabilir, doğru.

ancak başa böyle bir şey geldiğinde ve bu zorunluluk halini aldığında altını temizlemezsen ölüme terk etmiş oluyorsun.

ölüme terk edecek kadar acımasız olmayan herhangi biri de altını değiştirir eşinin. sadece eşi değil yanında kim olursa vicdanı bunu yaptırır.
    9 ... raduyev
  8. 8.
    Evet zor bir iştir fakat seven insanın Erinmeden yapabileceği bir eylemdir. Eş olmak kağıt üstüne imza atmak değildir sadece.
    Eşin o senin, diğer yarın.
    6 -1 ... duygusal raphael
  9. 9.
    Bunu yapmak için cok sevmeye gerek bile yok gözlemlediğim kadarıyla. Kuzenim yatak hastası eşine dört yıl boyunca baktı. Altını da temizledi. Sırtladı banyoya taşıdı yıkadı. Bunu yapan da küçücük bir kadın ha. Mamasını yedirdi, ilacını içirdi. Gece nobetleri yüzünden gece uykusu nedir bilemedi bu süreçte. Nerdeyse evden hiç çıkmadı diyebilirim. Bunu yapmak için kusursuz insan olmaya da gerek yok. Kavgacı da bir kadındır. Yeri geldi mi kindardır da. merhamet bile hak edilir ona göre. Sabırsızdır. Ne bileyim. Yani demek istiyorum ki bazen hayat seni o noktalara getirir. Yaparsın. Allah sabrını da gücünü de verir yani.
    10 ... ngark
  10. 10.
    insanlara guvenimi inancımı ne bilim güzel olan herseyi tukettim. tukettiler daha doğrusu. bilmiyorum yaparmiyim ama duam kimse bana muhtaç olmasin herkes kendi işini yaparken ölsün. isterse 110 yaşında ölsün. benim elime düşmesinler. lutfen. lutfen. çok lütfen. dualarim hep böyle.
    5 ... bittimiacaba