1. 1.
    yanlışlıkla yaptığım komik olay.

dedeciğimi görmek için hafta sonu yanına gittim, beni görünce çok sevindi, beni çok sever, heycandan terlemeye başladı, seviçten çığlık atacak gibiydi hatta.

bakıcısına birkaç gün benim onunla ilgileneceğimi söyleyip yolladığımda ağlamaya başladı, torunu onunla kalacak diye mutluluktan ağladı adamcağız, geçen yaz onu yüzmeye götürüp denizde unuttuğumdan beri beni görünce haycanlanıyor, tabi macera yaşamayı özlemiş yaşlı çınar..

neyse efendim dedemle her zamanki gibi güzelce ilgilendim, protein alsın diye çiğ yumurta falan içirdim, banyo yaptırdım, soğuk su adamı dinç tutar kendine getirir diye buzlu suda bir güzel yıkadım, rahatsız olmuş gibi görününce utanıyor herhalde diyip yalnız bıraktım, bir kaç saat uyudum, geldiğimde su ısınmıştı.

yatağına güzelce yatırdım, kurusun diye de pencereyi açık bıraktım ferah ferah essin, adam biraz hava alsın istedim, tabi soğuk havada bende üşütmüşüm biraz, tam yatağına oturmuşken onunda çok hoşuna giden osuruk şakasını yapayım dedim, ne zaman yanında osursam sanki nefesini tutuyormuş gibi kilitlenip kalıyor, herhalde komik olduğu için gülme refleksi yada onun gibi bir şey.

fakat ishal olmuşum ve adamcağızın yatağına sıçıverdim oracıkta, bu arada temizlesem iyi olur galiba ya, zaten merak etmiştir 2 gündür yokum diye.
    1 -8 ... gold tab gibson
  2. 2.
    soğuk su adamı dinç tutardan sonrasını okumadım.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  3. 3.
    olm bir rahat bırakın şu dedeleri artık.
    ne çekti adam sizden. her gece burada birileri ya üzerine sıçıyor ya da sikmeye kalkıyor.
    ... kafam bir milyon