bugün

çarşafı yakmakla sonuçlanabilecek ziyadesiyle keyifli durum.
yanında da türk kahvesi varsa daha da bir keyifli olabilecek aktivitedir.*
genel olarak sevişme ya da masturbasyon sonucunda daha sık olarak uygulanan eylemdir.
bazı zamanlarda da gece uyumadan önce son tek sigaranın kişiyi düşürdüğü durumdur.
günün son sigarası olarak yatakta içiliyorsa tadından yinmez.ama ateşin düşmesi sonucu mazallah biryerlerinizi yakma riski de her zaman mevcuttur. aman diyim.
lezzetli bir yemekten sonra yenen tatlı gibidir.
uyumadan hemen önceyse: zehir gibi bir ağızla kalkma garantili eylemdir.
gözleri kapayıp arkadaşını* yanına almak ve (bkz: stairway to heaven) dinleyerek günün son sigarasını yalnızlıkla bütünleştirmektir.ve ardından uykuya dalmaktır.güzeldir
evde sadece yatak olmasindan da kaynaklanabilen durum.
her uykudan önce yaptığım eylem. oh mis.
bir gün mutlak yatağı yakmakla başlayacak olan aksiyona davettir.
hiç tasvip etmediğimiz bir davranıştır. her ne kadar orgazm sigarası bile olsa olmaz, yatakta sigara içilmez, içilemez, içilebilemez.
en keyifli sigara içme şekillerinden birisi.
yatmadan önce, kalkar kalmaz yatakta yakarım. onun keyfi başka.
bu yüzden yorganda sigara yanıkları olsa da, yorgan kül tablası gibi koksada keyfi başka bir şeyde yoktur.
Bir gün o yatak yanacak ve yatakta sigara içilemeyeceği anlaşılacak.
Son derece tehlikelidir.
sadece optimum gecmis bir sevisme sonrasi yapacagim eylem. aksi takdirde yatagi yakma riski, yatacagin odanin sigara kokmasi gibi faktorler hosladigim faktorler.
Sigaranın külü yatağa dökülse cinler karabasanlar gelir mi?
Üniversite okurken odamda yaptığım keyiftir. Apartta kalıyordum ve tek bir odam vardı dolayısıyla yemeğimi de yatağımda yiyordum (mutfakta da yiyebilirdim ama yatak daha rahattı) sigaramı da yatağımda içerdim. Çok keyifliydi. (bkz: #40952741) (bkz: #42878479) 2. Fotoğraf favorim.