1. 1.
  Kanton geleneği olan ve çin mutfağında kahvaltılık (aperatif-atıştırma açlığı yatıştırma da olsa da öğlen yemeğinde çeşit-ara yemek olan) dim sun menüsü içinde yer alan inci (inçi) köftesi olarak bilinen Domuz eti, şitaki mantarları, çin lahanası, bambu filizleri, rendelenmiş havuç ve ince kıyılmış yeşil soğan büyük bir kasede karıştırılarak, Ayrı bir kapta teriyaki sosu, zencefil, pirinç sirkesi, soya sosu, sarımsak, tuz ve biber harmanlayarak ve etin üzerine dökülüp. Top gibi şekillendirilirip ve pirinç taneleri ile kaplanıp buharda pirinçler pişene kadar pişirilen görüntü servis olarak çok güzel olan ama lezzet olarak harika olan inçi köftesi neden tercih edilmez de bunun yerine yarım ekmek arası biraz peynir domates dilimleri tercih edilir?

  Domuz eti yemem.
  Ama çok güzel.
  Olabilir.

  Kadının seksi olması bir tek resmine bakıp mastürbasyon yapmada zevk verir.
  Emin olun, ileride bu açlığınız gidince seks için güzellik o kadar da anlamlı olmayacak ve ışıklar sönünce bütün kadınlar aynı olduğunu anlayacaksınız.

  Güzellik fizik, seksilik tarifi ölçüsü için bir kriter değildir. Kadının nasıl göründüğü değil yatakta nasıl olduğudur.
  Mart ayında kar yağmur soğuk rüzgar da üzerinizde olan mont kaban. Ayağınızda ki bot ayakkabı güzel olması mı önemli yoksa dışarıda su çekiyormu ıslanıyor ve üşüyor musunuz bu mu önemli ona bakmak gibi bir durumdur.

  Edibüdü: başlık başa kaldı, kim açıyor bu başlıkları da kaçıyor ve bizi günaha sokuyor böyle?
  ... thebiggraywolf