bugün

hic de romantik olmayan gereksiz bir eylemdir. mutfak masasında hazırlanmış güzel bir kahvaltı tercihimdir.
nimettir. nimetle romantizm yapılmaz.
kırıntı düşer diye yapmadığım eylem maazallah karabasan falan uğraşamam.
gereksizliğin dibidir. olm kalk adam gibi yap kahvaltını, yapmıyorsan da git zıbar. he bir de neden kahvaltı diye de sorulabilir. neyse şimdi olayı bulandırmayalım akşam yemeğini de yatakta yemek isterler falan.
kız arkadaşıma kahvaltı hazırlamaktan kendi yapamadığımdır.
ilgili karikatür:

http://www.komikkutusu.co...280310512_121631140_n.jpg
el yüz yıkandıktan sonra olanı mekruhtur.
Romantik falan değildir. Uykuyu çok sevdiğim için yatağım benim kutsal alanımdır asla yapmayacağım ve yapılmasını istemediğim tek şeydir.
bugüne kadar sadece filmlerde gördüğüm davranış biçimi.

genelde erkek getirir. kadını aşağılayıcı bir tavır sezinliyorum ama neyse.
gerçekten saçmadır. romantik falan hiç değildir. sadece malca bir hareket.
yeni evlenen çiftlerin birbirlerine yaptığı hoş bir jest. hastalara da uygulanan bir yöntem. ayrıca çarpılma olasılığı da var.
görsel
romantizm klişesi olarak gösteriliyor ama alakası yok.

yatakta kahvaltı yaparken elinizi yüzünü yıkamadan direkt yemeğe başlıyorsunuz. olmaz. bunu kabul edemem. bilim aksini ispatlayana kadar bunun peşini bırakmayacağım .
Kahvaltı gibi ağırlığı olan bir öğünün yatılan bir yerde yenmesi , saçma.
Sonucunda çarpılabilirsiniz şaka bir yana hoş değildir bence. Ne lüzumu var çok gereksiz değil mi? Kalkar kalkmaz biri yatağıma kahvaltı getirse ne oluyor lan bir gideyim elimi yüzümü yıkayayım yoksa bir şeyime zarar falan verdi de görmemi mi istemiyor derim yani. Yorgan döşek hasta değilsem hiç ihtiyaç duymam. Hem kahvaltı dediğin şöyle oturulur masaya, koyarsın çayını, hazırlarsın sofrayı keyif yaparsın. Sanmıyorum o bana getirilen tepsidekilerin bana yetebileceğini.
Kahvaltı sever bi insan olarak nedense hiç sempatik bulmuyorum bu aktiviteyi. Bi kere ben kesin döker saçarım, sonra o sinirle kahvaltı falan da yapamam. Sonrasinda yapacağın temizliğe değmez.
Her yere ekmek kırığı dökülebileceğinden akabininde gece çarpılma riski olan durum.
Saçma bir şey. Doğru düzgün kalkıp bir şeyler yemek varken. Yatakta kıvranarak bir şeyler yemek anlamsız.
Büyüklerimizinde dediği gibi yatağa kırıntı dökersen gece korkuturlar seni.

(bkz: karabasan)
(bkz: korkunç rüyalar)
O kadar şey döktüm bi bok olmadı.
Yılların bitiremediği en gereksiz fantezilerin başında gelen aktivite. Yatakta yatılır her anlamda.
çıplak bedenin üstüne yapılmışsa en güzeldir.
ekmek kırığı dökülüp, çarpılmaya neden olan durum.
Zerre ilgimi çekmeyen , gereksiz bir fantastik olaydır.
O yatakta yatiyorsun pis.
Insan gibi kalk elini yüzünü yika.
güncel Önemli Başlıklar