1. 1.
  özel yatak tepsisinde kahvaltının yatağa getirilmesiyle ister istemez yapılacak kahvaltı şekli. çok film hareketlerden.
  3 -1 ... masalcini
 2. 2.
  Filmlerde izlediğimiz vede uygulamak istediğimiz sahnelerden biridir.
  ... apirex
 3. 3.
  saçmadır. amerikan film endüstrisinin dayattığı romantizm klişesidir. kalkıp yüzü yıkayıp, ferah ferah masa da yapılan bir kahvaltıyla boy ölçüşemez olandır.
  2 ... ahududu
 4. 4.
  iğrenç be elini yüzünü yıkamadan , çapaklarla Yatağa falan dökülse kim temizliycek . Masada yemek varken .
  3 -1 ... ben bur dayim
 5. 5.
  eğer bahsettiğimiz hollywood filmi sahnesiyse muhtemelen gece yoğun geçmiştir ve sabah kahvaltıyı hazırlayan kızımızın tek kıyafeti sevgilisinin gömleğidir. elinde tepsiyle odaya girer, öpücükle uyandırır ve gülümser.
  ... zayner
 6. 6.
  henüz yapma şansı bulamayıp hep istediğim kahvaltı şeklidir. zira o yataktan kalkıp kahvaltı masasına gidene kadar harcadığın enerjiyi harcamamış olursun. birde tabi yatağında rahatsındır.
  ... hayatcokguzel
 7. 7.
  daha ziyade: oğluum hadi kalk bak okula geç kaldın.
  1 ... megahead
 8. 8.
  görüldüğü kadar romantik değildir, filmlerde sıkça görsekte gerçekte sabah kalkan insan, yüzünü ve elini yıkamadığı sürece oldukça iğrençtir. yeni uyanmış, yüzü gözü çapak doluyken yemek yenmez, başlarım böyle romantizme...

  Edit: gece yaklaşık 8 saat uyudun ve farkında olmadan nerelerini kaşıdın ve uyandığın gibi yatağından kalkmadan oracıkta kahvaltı yapmak, tek kelime ile iğrençtir.
  1 ... sentinel prime
 9. 9.
  Ancak hotel odalarında olabilecek zevk.
  ... john dilinger
 10. 10.
  yapılan iş sonrasında gerekli temizlik işlemleri yapılmadan, aynı yatak üzerinde uyunması veya sevişilmesi halinde cin çarpması muhtemel eylem.
  2 ... illuminati confirmed