bugün

ranzanın üst katında yattığını göstermektedir.
kadınları en çabuk orgazma ulaştıran tek pozisyondur.
sevilen bir durum. ustunde olan kadinin memeleri avuclanip gerisi ona birakiliyor. ellerini ve ayaklarini yataga baglamissa hicbir sey yapamiyorsun ama. seni bir dildo gibi kullaniyor.
bu benim en sevdiğim durumlardan bir tanesi. hatta kendimi bu durumdayken daha ait hissediyorum bir şeylere. nedenini bilmiyorum sanırım kendimden çok karşımdakini mutlu ettiğimi görmeyi sevdiğimden o an kendimi sadece başkasının ihtiyaçları konumlandırmış buluyorum ve o an hissettirdiğim şeylere daha net odaklandığım için... neyse ne. güzel bir şey. eğer karşınızdaki 152 boyunda ya da 180 üstü bir kızsa çok farklı hissettirebiliyor ama her ikiside. karşınızdaki kadının boyu ciddi anlamda hissettiklerinizi değiştirebiliyor.
aşağılık kompleksi olan erkeklerin asla sevmediği durumdur.
kalçalarına hakim olmak ve savrulan göğüsler izlemek açısından muntazamdır.
Yatakta kadın olsun da.
bu tercih meselesidir.
Bazı kadınlar üstte olmaktan, kendi nasıl daha çok zevk alıyorsa oyle davranmaktan ve kontrolün kendisinde olmasından hoşlanır.

Bazısı da, sizin onu kavramanızı ister.

bir erkek kişisi olarak, kadının istegine göre hareket etmeyi doğru buluyorum. Zira kadınlar sexten zevk alıp doruklara çıktıgında, sizinde zevk almanız ve doruklara çıkabilmeniz için istediginizi yapar. karşılığını verir yani.
bunu erkeği düzmek olarak niteleyen kadınlar var.
En sevdiğimdir.

Henüz deneyimlemedim yalnız.
adamı yormaz en iyi pozisyonlardan birisidir.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)

üstte olmasıdır.
kadının kalemtıraş rolünü üstlendiği andır.
dinimizce yasaktir. (hangi din mn koyim)
"tavana çivi çakmak" diye tabir edilen pozisyon.
erkeğin bir nebze otomatiğe takma pozisyonudur.
kadın şişko değilse tadından yenmez( pardon yenir ) eylemdir.
sikinizin kırılmasına neden olabilecek yanlış pozisyondur. evet yanlış duymadınız son derece ciddiyim, kırılabilir.
içine ne aldığının farkında olmasını sağlar kadına.
(bkz: te allam ya)*
hoplatılmak istenmesi durumuna verilen genel ismin ta kendisidir.
(bkz: altta kalmak)
(bkz: kamasutra)
sonuçta erkek çakıyo diye düşünüldüğünde pek de muhim olmayan meseledir.
yorulan erkeğin bir nevi seks molası gibi. gerçi * altta olunca da çalışası geliyor insanın *
güncel Önemli Başlıklar