1. 1.
  (bkz: çok fena seks döndüğü düşünülen yerler).
  2 -1 ... gethere
 2. 2.
  Sefilliktir. En azından yatılılar adına. gündüzlüler daha o hafta aldıkları cicilerini bicilerini giymiş ve mekanı çok önceden keşfetmenin verdiği rahatlıkla yayılırken yatılılar, at şeyine kelebek konmuş misali çan eğrisi gibi duran takma takım elbiseleriyle orada burada sallanırlar.

  Gündüzlüler kızlı erkekli pek çok böyle partide ortamda bulunmuşlardır o yüzden alabildiğine rahattırlar. Yatılılar ise Marstan dünyaya düşmüş tek gözlü uzaylılar gibi biz dostuz diyecek birini ararlar, tek buldukları yine kendileri gibi diğer yatılı saplardır.

  Gündüzlüler o ana kadar flört çıkma adı altında birbirleriyle onca aşna fişne yapmışlardır; yatılılar ise yatakhanede penthouslar ve hustlerları fener ışığında incelemekten ibaret seks/ kız erkek ilişkileri eğitimiyle herhangi bir kız kendilerine baksa dahi havuç gibi kızarırlar; dans kısmına ise hiç girmiyorum. Yatılıların dansı rodeoda boğanın zıplamasından hallicedir; halay çekilirse mendil sallayan yatılı alır başını mekandan çıkar gider, batı dansları yapılırsa sap yatılıların birbirine kalması %1000'dir.

  en nihayetinde gündüzlüler yatılıların bu sefaletlerinin farkına varıp onlara viskiyi birayı dayarlar ki ortam biraz neşelensin. ondan sonra eğlence başlar ama ne yazık ki yatılının bunu hatırlayacak kafası kalmamıştır. anca fotoğraflardan şebekliklerine bakıp "anam ne doğurmuş bu ne ya" diye iç geçirir.

  Yani mezuniyet balosu lise yatılıları için bir azaptır.
  -1 ... asuregibisurat