bugün

akabinde de karşılıklı birer orgazm sigarası içilmelidir.

+ nasıldım hayatım?
- ....
+ ooaaehh! ewet sen de her zamanki gibi mükemmeldin
- ....
+ sigara?
- ....
(bkz: ex aşkım)
cinsel aclik icinde olan bünyelerin yapabilecegi, gözünüzde canlandirdiginizda yaran eylem. *
(bkz: yastik fetisi)
daha ileri bir versiyonu icin (bkz: yastikla kamasutra pozisyonlari denemek) *
uyandığında apış arasında ki yastığın görülmesiyle büyük hayal kırıklığına sebebiyet verecek azgınlık.
oldu olacak bi yorgan bi battaniye bulup grup yapın lan, diye tepki verilesi hadisedir.. mevzuunun canlı organizmalarla yapılması salık olunur..
şişme kadın teknolojisinden bihaber, çağın gerisinde kalmış zihniyetin başvuracağı yöntem * *
bir adet marker* ve vileda başlığı * ile muhteşem maceralara yelken açan kişilerin yaptığı eylem.
eğer bu yastıkla gece uyunucaksa ilişkide condom kullanılması şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: allah insani aclikla terbiye etmesin)
(bkz: Buldugu her deliğe sokma sevdası)
(bkz: sözlük bana yastık bul allahsız)
dokuz ay on gün sonra bir kırlentiniz olabilir. *
daha çok 13-17 yaş erkek çocuklarının yaptığı eylem
(bkz: yastik hatun)
(bkz: yastığın yastığı sahibinden kıskanması)
(bkz: afili yalnızlık)
+ yüksek yastıkta yatmayı seviyorum, bir tane daha alabilir miyim?

- hayırıdır grup yapacan anlaşılan...
http://img170.imageshack....9/cheduvetpillowukpp3.jpg
-yeter yaa ezdin beni dümdüz ettin haşat oldummm
bakkala gidilir, 10 adet yumurta alinir, eve gelinir.

bakkaldan aldigimiz yumurtalari paketinden alarak tek tek buzdolabina dizdikten sonra elimizde kalan poseti alarak banyoya dogru yol aliriz.

posetin icerisine bikac damla su ekleriz, raflardan cesitli esanslara sahip sampuanlardan da kivama gelene kadar ekledikten sonra oturma odasina gecilir. dilerseniz yatak odasida olabilir.

oturma odasinda ki size en cekici gelen tekli koltuk kafa kola alinir. minderin uzerine yerlestirdigimiz posetin icerisine cinsel organimizi yerlestiririz.

diyorsunuz ki bunun yastikla sevisme olayi nerede iste simdi oraya geliyorum,

evde ki sizin hayalinizde ki kadinin olculerine sahip yastigi alip, cinsel organimizin icinde posetin uzerine bastirarak gidip gelislerimize basliyoruz.

dilege gore kas goz cizerek minderimizi sekillendiriyoruz.

daha cok zevk almak sizin elinizde.
hep altta kalmaya mahkumdur... nedense hic üstte cikmaz... *
-yastık, uzun zamandır sana söylemek istediğim bir şey var.. ıııı.. ben senden çok hoşlanıyorum.
+ya ben de sana karşı boş diilim ama her gece, her gece.. lütfen...yani benim de bi sınırım var, sonra niye topacık oldu bu diye beni hırpalıyosun.
-özür dilerim, böyle hissettiğini bilmiyodum...sevişelim mi?
+tamam, ama bu sefer sen alta geç.
abazan arkadaşların vazgeçilmezidir. işi abartıp yastığa isim koyan bile vardır.*