bugün

yaşlı insanları zor duruma düşürmek amaçlı şaka tabanlı veya fiziksel müdahaleler silsilesidir. bir arkadaş dedesinin bastonuna tekme atarak mütemadiyen düşmesine sebep verirmiş küçükken.
en zararsızı telefonla işletmedir. ama yine de yapılmaması gerekir. canlarımızdır ciğerlerimizdir. başlarımızın üstünde yerleri vardır. hatta otobüsler doluyken bile yer verilme kredileri vardır.
istiklal marşı'nı tersten okutmak..
psikopatlık değil orospu çocukluğudur yaşlılara yapılan en küçük işkence bile. yapana gerçek psikopatlık neymiş itina ile göstermek isterim.
zorla altta kalanın canı çıksın oynatmak.
kulaklıkla death metal dinletmek. *
yaşlılık işte çoğu zaman unutan, kapris yapan, tam oturduğunuz anda birşey isteyen, uyurken uyandıran, saatlerce tv kumandası aratan, gecenin bir yarısı tam uyurken gelip o saatte sıcak süt isteyen, sıcakta uyuyamayan, soğukta kat kat yorgan isteyen, huysuzluk eden, hiçbir yere gelmeyen,gelsede yarım saat sonra evine dönmek isteyen, uzun yola gelemeyip yolda kusan, sürekli hastalık hastası olan ki çok sevilmelerine ragmen bazen sinir bozucu olabilendir, yardıma en muhtaç olan hatta bir çocuk gibi görülmesi gereken ama bir çocuğun sürekli ağlayışının anne üzernde oluşturduğu psikopatlığı aynı şekilde hissettirendir aynı zamanda ve dayanılmadığı an insanın içinden bir pislik yapası gelir. Her insanoğlunun içine kimi zaman çöreklenen bir duygudur psikopatlık. bir çok yöntemi vardır ev içinde uygulanan en yaygın olanı ise uyuyor numarası yaparak ev telefonu çaldırmak ve zorlanarak yürüdüğü bacaklarına rağmen her çalışta telefonu açmaya gitmesini izlemektir. *
ayıp şeydir fakat arabayla dibine kadar gidip birden kornaya yüklenerek verilen tepkiye iğrenç kahkaha atmak.
sürekli öleceksin diyerek motive etmek.
bastonuna tekme atıp kaçmak.
karşıdan karşıya geçmesi için yardım ederken,yolun ortasında bırakmak.
atm kullanmasini bilmeyen emekli yasliya, karti sokup, sifre girmesine yardim edip, parayi alip kacmak.*
YAŞLI ERKEĞi SEXi BiR BAYANLA AYNI YATAĞA SOKMAK. YAŞLI BAYANA iSE BUNU IZLETiP iÇ GEÇiRTTiRMEK. (bkz: AH AHH BEN GENÇ OLACAKTiM Ki !)
evinize ilk kez gelen yaşlıya tuvalet diye sokak kapısını göstermek. çıkıp giden yaşlıyı geri getirmemek. * *.. *
AJDAR DiNLETMEK..
yaşlı bir bayana 'hala güzelsiniz' demek.
gün gelip yaşlanacağını unutan insanın yapacağı psikopatlıklardır... yapılmaması gerekendir yani...

(bkz: el insaf)
(bkz: vicdan)
insanım diyenin yanına bile yaklaşmayacağı psikopatlıklardır.
dede uyurken bıyığının bir tarafını kesmek...
psikopat düşünce ürünü hâl ve hareketlerdir.

ancak onun yerine otobüste bir yaşlıya yer verirsiniz ve size "hayırlı evlat" der. yol boyu teşekkür eder, yetmez bir de inerken der.

siz de "ulan işe yaradım ben yaaa" diye sevinirsiniz.

hangisi güzel?
her gece takma dislerini koydugu su dolu bardaga yapıstırıcı dokmek.

(bkz: anket teroru yine can aldi)
uyuyan dedenin ayak tırnaklarını kırmızı ojeyle boyamak.
evde oturan bir diğer yaşlı arkadaşını görünce " kimse yok orda babanne. kimle konuşuyorsun sen tövbe bismillah." şeklinde dalga geçmektir. *