Advertisement

1. 1.
    Yasin Erdoğan Kimdir?

YASiN ERDOĞAN

Kalafatoğlu Ailesinin bir bireyi olan Yasin Erdoğan 1978 yılında istanbul’da doğmuştur. Eğitim hayatını istanbul’da tamamlamıştır. Eğitim hayatından sonra profesyonel hayata atılarak Enka inşaat, Ulusoy Holding, içtaş Demir çelik Fabrikası ve daha sonrasında Güney Kore’ye giderek SPP Building Endüstri’de proje yöneticisi olarak Güney Kore’de uzun yıllar çalışmıştır.
    Türkiye’ye dönüşünde THY A.O’da işe başlayarak çeşitli konumlarda yöneticilik ve üst düzey yöneticilik yapmıştır. Daha sonra THY’den ayrıldıktan sonra Danıştay Başkanı Hüseyin Hüsnü Karakullukçu‘nun danışmanı olarak görev yapmaya başlamış olup, görevine halen devam etmektedir.
    Ekonomi, finans, pazarlama, sigorta, lojistik, enerji, inşaat alanlarında faaliyet gösteren ve lider firmalarda üst düzey yöneticilik yapmış ve her biri kendi alanında uzman olan kişiler ile Avenue Consultıng firmasını kurarak ve firmanın Yönetim Kurulu Başkanı aynı zaman da CEO olarak profesyonel iş dünyasına giriş yapmıştır.
    Kuruluşumuzdan bu yana, bizimle aynı misyonu paylaşan, bilgisini devamlı pekiştirme isteği içerisinde olan, yenilikleri, dünyayı ve piyasayı takip eden, müşterilerine en iyi hizmeti sağlama gayesi ile hareket eden birçok yetenekli çalışma arkadaşımızın aramıza katılması ile danışmanlık hizmeti alanında bugünkü sağlam yerimizi edindik.

Yasin Erdoğan : https://www.pinterest.com/pin/670191988276107340/
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    yasin erdoğan kimdir
    (img:#17777470)
    (img:#17777471)