bugün

komedyenmiş kendisi.

bakınca çok komik değil sempatik olan kişi. gerçi atalay demirci bile komedyen olarak program yapıyorsa herkes yapabilir elbette..
Bir video cekip, nette meshur olunca nasil kolay yoldan ünlü olunacagini göstermis kisidir, kendisi saka maka eskiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde rol almaya baslamis, nasil kolay yoldan para kazanilir kesfetmis, vay be nerden nereye.
platonik aşıkları da varmış ama aşık mısın, ya da aşık mıydın desen inkar ederler, o da başka bir şey tabi.
az önce bi videosunu görüp yeni farkettiğim insan.

bir iki videosunu daha izledikten sonraki fikrim;

bu kıza gülen net köylüdür.
Annesinin "nasıl zengin koca bulunur." derslerini annesinin ağzından anlatan kız. Kız değil de annesi ünlü olmuştur bence.
Tv8'de yayınlanan "Jet sosyete" adlı dizide "kumsal" karakterini oynuyor. Öncesinde "eşkıya dünyaya hükümdar olmaz" dizisinde oynuyordu. Oyunculuk eğitimi almış lakin keşfedilmesi youtube'ta yayınladığı videolar sayesinde oldu. Oyunculuğu hakkında yorum yapmıyorum ama konuşması ve aksanını çok beğeniyorum. Dizi ve filmlerdeki rize ağzını en orijinal şekilde konuşmayı başarabilen kişidir kendisi. Yani karadenizli rolü oynayacaksa yasemin gibi konuşabilen kişiler oynamalı dediğimiz olay buydu zaten. Yoksa bir konyalı'ya karadeniz şivesi yaptırmanın gereği yok.
Ayrıca rizeli kendisi. Youtube sayesinde şöhreti yakalayanlardan birisi.
Instoda denk gelmiştim komik gelmemişti.

Oyunculuğunu bilmem ama sosyal medyadaki tiplerle çok itici. Denk geldikçe utanıyoruz napalım.
şahin sucuklarının reklamında oynayan kadın.
görsel
Bu kadını görünce burnuma beyaz sabun kokusu geliyor. Oyunculuğunu da beğenmiyorum.
Oyunculuğu tartışılır ama konuştuğu aksan olması gereken karadeniz(rize) aksanıdır. Fevkalâde buluyorum. Yıllarca alakasız adamları karadenizli rolünde oynattılar. Bu konuda hayran kaldığım bir diğer isim onur dilber var. Bayılıyorum bu çocuğa. Kesinlikle bir projede yaseminle başrol oynamalı.

Aferum sağa yasemin!
Sucuksever bir vatandaş.
çOk sever sucuğu, gördü mü dayanamaz.
gişede çakılacaktır. 30 lira kim bilete verecek.
evlenmiş.

https://onedio.com/haber/...rdi!&utm_medium=tweet
Her kör atın bir kör alıcısı olur bu memlekette. Bu topraklarda kalitesizlik hep alıcı bulur.

Yöneticilerimizi de kendimiz seçiyoruz misal.
(bkz: kezban)
eşi Burak Yırtar'ın depremde enkaz altında kalan amcası ve yengesinin yaşamını yitirdiğini duyurdu.

https://www.haberturk.com...haberleri-3564781-magazin
Gülerken gözleri yumuluyor. Şuan kim milyoner olmak isterde.
Gerçekten çok itici. Resmen komik olmak için kendini sıkıyor. Bi de dişlerini yaptır ya cidden hoş durmuyor.
güncel Önemli Başlıklar